Ander Herrera doprowadza do remisu

Jeszcze przed przerwą Manchester United doprowadza do remisu w meczu z Southampton! Herrera po asyście Rashforda strzelił gola na 2-2.

Lukaku strzela kontaktowego gola

Marcus Rashford podał piłkę do Romelu Lukaku i po chwili zawodnicy Manchesteru United cieszyli się z gola. Southampton wciąż prowadzi, ale już tylko 2-1!

Wstydliwy jak McTominay

Fantastyczny gol Soaresa w meczu z Manchesterem United

Nie pomógł McTominay ukryty za murem... Southampton prowadzi z Manchesterem United już 2-0!

Armstrong strzelił gola Manchesterowi United

Piłkarze Manchesteru United chyba zapomnieli, jak odbiera się piłkę rywalom! Southampton prowadzi 1-0 po golu Armstronga!

Cristiano Ronaldo nadepnął syna Simeone

Fiorentina wychodziła z kontrą, ale Cristiano Ronaldo postanowił ją przerwać. Giovanni Simeone już się urywał, a tu nagle... Auć! To mogło zaboleć! Cristiano jednak kartki za to nie zobaczył.

Niesamowita skuteczność Paco Alcacera

Piłkarze Juventusu uczcili pamięć Astoriego

Zawodnicy Juventusu złożyli na stadionie Fiorentiny kwiaty, by uczcić pamięć Davide Astoriego, zmarłego piłkarza "Violi".

Bentancur strzelił gola Fiorentinie

Ładna dwójkowa akcja i Bentancur na totalnym luzie skierował ją do bramki "Violi". 1:0 dla Juve!

Gwiazdy podczas meczu PSG - Liverpool

Depay fatalnie przestrzelił karnego

Lyon mógł strzelić kontaktowego gola... Nic z tego! Memphis Depay uderzył mocno i bardzo niecelnie. Lille dalej prowadzi 2:0!

Świetna akcja Ojamy i pechowy samobój Sadloka

Co dzisiaj gra estoński skrzydłowy! Najpierw turbo, potem nawinięcie rywala, uderzenie i... Sadlok pakuje piłkę do własnej bramki! 2:0 dla Miedzi!

Sawicki spotkał Manciniego na siłowni

Proroczy sen kibica River Plate?

Tweet został napisany prawie miesiąc temu, gdy jeszcze nikt nie wiedział o przeniesieniu finału Copa Libertadores do Madrytu. Ciekawe czy wynik i strzelec gola również się sprawdzą ;)

Ojamaa strzelił gola Wiśle Kraków

Świetna, szybka akcja Miedzi! Forsell do Zielińskiego, a ten idealnie obsłużył estońskiego zawodnika. 1:0 dla Miedzi!

NIEPRAWDOPODOBNY skill Jadona Sancho z Freiburgiem

Co ten chłopak robi! W tej akcji raz walnął 360, a po chwili zrobił to jeszcze raz. Łącznie oszukał 3 rywali! Szacun!

Anderson stawia kropkę nad "i"

W 93. minucie meczu z Newcastle, Anderson pokonał bramkarza i ustalił wynik meczu na 3-0 dla West Hamu!