Popis techniki Johna Terry'ego na treningu

John Terry, będący asystentem trenera w Aston Villi, pokazał na treningu przy zbieraniu piłek, że z techniką jest za pan brat! :D

Dzika radość na treningu Bayernu

Rada Emery'ego dla Matteo Guendouziego

Myślę, że dla Matteo najlepszym rozwiązaniem na następny mecz będzie obcięcie włosów, to będzie koniec jego problemów. Tak samo, jak zrobił Fellaini.
Unai Emery za:goal.com

Genoa zwolniła Ivana Juricia

Genoa odpadła z Pucharu Włoch po dramatycznym meczu zakończonym rzutami karnymi z 3-ligowym Virtusem Entella. Po 120 minutach na tablicy wyników widniał remis 3-3, natomiast do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było aż 8 serii rzutów karnych. Jak podały włoskie media, od razu po spotkaniu z funkcji trenera został zwolniony Ivan Jurić. Następcą chorwackiego szkoleniowca zostanie Cesare Prandelli, który w ostatnim czasie prowadził drużynę Al Nasr.
za:gianlucadimarzio.com

Ustalono przyczyny katastrofy helikoptera właściciela Leicester City

27 października po meczu Leicester City z West Hamem właściciel Leicester City Vichai Srivaddhanaprabha wraz z dwójką współpracowników i dwójką pilotów wystartowali helikopterem z murawy King Power Stadium. Chwilę po opuszczeniu obiektu maszyna zaczęła kręcić się wokół własnej osi i rozbiła się obok stadionu. W katastrofie zginęły wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie helikoptera. BBC poinformowało, że brytyjska Komisja ds. Badania Wypadków Lotniczych skończyła dochodzenie i orzekła, iż powodem katastrofy była awaria pedałów znajdujących się w kabinie pilota. Niedługo po wzbiciu się w powietrze utracono połączenie między nimi a wirnikiem ogonowym, przez co pilot Eric Swaffer stracił panowanie nad maszyną. Swaffer mimo utraty kontroli nad maszyną nieco spowolnił jej ruch obrotowy, przez co udało się nakierować helikopter w narożną część parkingu, unikając tym samym większej liczby ofiar.
za:BBC

Piątek uwielbia strzelać w Pucharze Włoch

Drugi gol Krzysztofa Piątka w meczu z Entellą

Drugi rzut karny i drugi gol z 11 metrów Krzysztofa Piątka! Genoa remisuje z Entellą 2-2 i mamy dogrywkę!