Ładny wolej Gobeljicia na 1-2!

Crvena Zvezda walczy z PSG i dzięki ładnemu uderzeniu Gobeljicia łapie kontakt! Paryżanie prowadzą już tylko 2-1!

Icardi strzelił gola PSV

Mauro Icardi pokonał bramkarza PSV i Inter remisuje 1-1! Ten wynik daje w tym momencie drużynie z Mediolanu awans do 1/8 finału LM!

PSG traciło gola w każdym meczu tej edycji LM

Oprawa kibiców Crveny Zvezdy na mecz z PSG

Neymar strzela na 2-0 po ładnej solowej akcji

Neymar przedziera się przez obronę Crveny Zvezdy, kładzie bramkarza i umieszcza piłkę w siatce. 2-0 dla PSG!

Casillas dołączył do Cristiano Ronaldo

Mohamed Salah daje prowadzenie Liverpoolowi!

Mohamed Salah świetnie radzi sobie z obroną Napoli i strzałem z ostrego kąta daje prowadzenie Liverpoolowi! 1-0 i teraz to "The Reds" są w 1/8 finału LM!

Dla Dembele wybór jest prosty

Dembele planuje kolejne spóźnienie na trening

Fatalny błąd obrony Interu i PSV wychodzi na prowadzenie!

Kwadwo Asamoah traci piłkę w okolicy własnego pola karnego, Bergwijn dorzuca piłkę do Hirvinga Lozano i PSV wychodzi na prowadzenie!

Okropny wjazd Van Dijka w nogę Mertensa

To powinna być czerwona kartka! Virgil Van Dijk z pełnym impetem wjechał w łydkę Driesa Mertensa i tylko dzięki wielkiemu szczęściu nie doszło tam do złamania... Holender otrzymał za to starcie tylko żółtą kartkę.

Dembele jak Struś Pędziwiatr

Raphael Guerreiro strzela gola Monaco

Piłkarz BVB uciekł obrońcom Monaco i klub z Dortmundu cieszy się prowadzeniem 1-0!

Cavani otwiera wynik meczu z Crveną Zvezdą

Kylian Mbappe przedziera się przez defensywę Crveny Zvezdy, wykłada piłkę Cavaniemu i Urugwajczyk strzela na 1-0 już w 9. minucie!

Fantastyczny rajd, zwód i gol Dembele

Ousmane Dembele najpierw przejął piłkę na połowie Barcelony, a potem ruszył na bramkę Tottenhamu, mijając jednego rywali i zwodząc drugiego. Co za akcja, co za gol! 1-0!