Wynik spotkań Ligi Europy rozpoczętych o 18:55

Nietypowe osiągnięcie Zapaty

Zapata najpierw zdobył bramkę samobójczą, by po dwóch minutach strzelić już do właściwej bramki.

Golkiper Celticu zrobił Kariusa! Gol Salzburga na 2:0!

Powtórka z rozrywki! Craig Gordon przy próbie wybicia piłki trafił w nogę Gulbrandsena, który nie miał problemow z umieszczeniem jej w siatce! Ostatecznie Szkoci przegrali z Salzburgiem 1:2!

Konstantinos Fortounis z karnego na 3:1!

Sędzia odgwizdał "jedenastkę", którą pewnie na gola zamienił Fortounis. Olympiakos wygrywa z Milanem 3:1!

Dwóch Polaków zadebiutowało w Bayerze Leverkusen

Bednarczyk pojawił się na placu gry w 81 minucie (w 83 min został ukarany żółtą kartką), z kolei Stanilewicz wszedł na boisko w 90 minucie meczu. Bayer wygrał na wyjeździe z AEK Larnaca 5:1.

Cristian Zapata wpycha piłkę do bramki Olympiakosu!

Po wrzutce z rzutu rożnego Kolumbijczyk okazał się najsprytniejszy w tłoku i zdobył kontaktowego gola! Olympiakos - Milan 2:1!

Samobójczy gol Zapaty na 2:0!

Olympiakos prowadzi już 2:0 z AC Milan!