Kucharz Lecha Poznań zaskoczony wiedzą Nawałki na temat żywienia

Adam Nawałka lubi dobrze przygotowaną wołowinę, wątróbkę z indyka, lubi też ziemniaki, więc do Pyrlandii pasuje idealnie. Dużą uwagę trener przywiązuje do szczegółów: żeby nie było za dużo soli, by wszystko było świeże, umyte i naturalne. Mam do Adama Nawałki duży szacunek, bo ma sporą wiedzę, dotyczącą żywienia i dietetyki, widać że nic nie zostawia przypadkowi. Jest profesjonalistą w każdym elemencie.
Artur Dzierzbicki, kucharz Lecha Poznań za:sport.se.pl

Carvajal wyjaśnił, dlaczego Isco nie chciał przejąć opaski kapitańskiej od Marcelo

Jestem bardzo dumny z faktu, że mogłem założyć opaskę kapitańską w meczu o punkty. Chciałbym podziękować za to Isco, ponieważ według naszych zasad wewnątrz drużyny to on powinien ją założyć, gdyż przyszedł do Realu kilka dni przede mną. Nosił ją w meczu przeciwko Melilli w Pucharze Króla i powiedział mi, że jeśli dojdzie do takiej sytuacji ponownie, odda mi ten przywilej. Jestem mu bardzo wdzięczny, ponieważ to piękny gest. Marcelo, schodząc z boiska, o tym nie wiedział, więc był nieco zaskoczony, ale to tyle, cała historia.
Dani Carvajal za:as.com

Nowe logo Bundesligi

Gattuso skomentował odpadnięcie Milanu z Ligi Europy

Pokazaliśmy, że wciąż nie jesteśmy wystarczający dobrzy i brakuje nam doświadczenia. Mieliśmy wszystko w swoich rękach. Jednak gdy nie wykorzystaliśmy ośmiu okazji, a sami poddaliśmy się po pierwszym niepowodzeniu, to nie zasługiwaliśmy na wyjście z grupy. Trudna atmosfera i postawa sędziego nie może być wymówką. Musimy wziąć odpowiedzialność za ten wynik.
Gennaro Gattuso za:Sky Italia

Mourinho hamuje możliwości Pogby?

Moim zdaniem Paul jest piłkarzem światowej klasy, kiedy występuje w drużynie grającej w określony sposób. Frustruję się, kiedy go oglądam, bo wiem, że jest lepszy niż to, co widzimy co tydzień. Nie sądzę, aby to jak gra zespół oraz to, jak zarządza nim menadżer, wydobywało z Pogby to, co najlepsze. Gdyby grał u Guardioli czy o Kloppa, czy kogoś podobnego, to myślę, że patrzylibyśmy na niego jako na jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Teraz tego nie można o nim powiedzieć.

Dudelange godnie pożegnało się z Ligą Europy

W ostatniej kolejce fazy grupowej na pożegnanie z Ligą Europy Luksemburczycy zremisowali sensacyjnie 0:0 z Betisem Sevilla!

Banda Rzeźnika na Emirates Stadium :D

Polscy kibice są wszędzie! Nawet na stadionie Arsenalu można ich było spotkać przy okazji meczu Ligi Europy z Karabachem w składzie z Jakubem Rzeźniczakiem.

Wynik spotkań Ligi Europy rozpoczętych o 21:00

Wynik spotkań Ligi Europy rozpoczętych o 18:55

Nietypowe osiągnięcie Zapaty

Zapata najpierw zdobył bramkę samobójczą, by po dwóch minutach strzelić już do właściwej bramki.

Golkiper Celticu zrobił Kariusa! Gol Salzburga na 2:0!

Powtórka z rozrywki! Craig Gordon przy próbie wybicia piłki trafił w nogę Gulbrandsena, który nie miał problemow z umieszczeniem jej w siatce! Ostatecznie Szkoci przegrali z Salzburgiem 1:2!

Konstantinos Fortounis z karnego na 3:1!

Sędzia odgwizdał "jedenastkę", którą pewnie na gola zamienił Fortounis. Olympiakos wygrywa z Milanem 3:1!

Dwóch Polaków zadebiutowało w Bayerze Leverkusen

Bednarczyk pojawił się na placu gry w 81 minucie (w 83 min został ukarany żółtą kartką), z kolei Stanilewicz wszedł na boisko w 90 minucie meczu. Bayer wygrał na wyjeździe z AEK Larnaca 5:1.

Cristian Zapata wpycha piłkę do bramki Olympiakosu!

Po wrzutce z rzutu rożnego Kolumbijczyk okazał się najsprytniejszy w tłoku i zdobył kontaktowego gola! Olympiakos - Milan 2:1!

Samobójczy gol Zapaty na 2:0!

Olympiakos prowadzi już 2:0 z AC Milan!