reklama

Fabiański dostał rewelacyjną ocenę za mecz z Southampton

Fabiański dostał rewelacyjną ocenę za mecz z Southampton
Polak był wspaniały (dostał notę 7,5 - przup. red.). Przed golem Nathana Redmonda dwukrotnie zatrzymał rywali w doskonałych sytuacjach. Jest odważny, dobrze się ustawia i popisuje się fantastycznymi interwencjami. 8 mln funtów zapłacone za niego latem to jeden z najlepszych interesów w najnowszej historii klubu.
"daily mail" za:angielskie media
reklama

Braterska więź Solskjaera z Pogbą

Braterska więź Solskjaera z Pogbą

Niesamowita frekwencja na meczu 3. ligi angielskiej

Niesamowita frekwencja na meczu 3. ligi angielskiej

Fani Genoi przygotowali petycję ws. przywrócenia Piątkowi bramki z Atalantą!

Fani Genoi przygotowali petycję ws. przywrócenia Piątkowi bramki z Atalantą!
W rozegranym 22 grudnia spotkaniu z Atalantą Piątek dwa razy trafił do siatki rywala. Pierwszy gol został jednak oficjalnie zapisany na konto Rafaela Toloia jako samobój. Sprawę w swoje ręce postanowili wziąć fani Genoi, ktorzy stworzyli specjalną petycję i żadają, aby władze Serie A zmieniły decyzję i przywróciły bramkę polskiemu snajperowi! "Serie A wciąż uznaje, że Toloi zaliczył samobójcze trafienie. Przepis jest jasny: strzał Piątka, który został odbity przez obrońcę, leciał do bramki. Władze ligi autorytarnie przeforsowały swoją decyzję. Fani Genoi i gracze Fantacalcio [odpowiednika Fantasy Premier League] z całego świata – łączcie się! Genoa raz jeszcze została skrzywdzona i czas, by nasz sprzeciw został usłyszany" - można przeczytać w treści petycji, którą poparło już 1100 kibiców. Sympatycy Genoi planują dostarczyć ją do władz Serie A, gdy zbiorą przynajmniej 1500 podpisów.
za:https://www.change.org
reklama

Bramkarz Ascoli wjechał z piłką do... własnej bramki!

Co za kuriozalny gol samobójczy bramkarza Ascoli w meczu Serie B z Palermo. Filippo Perucchini dosłownie "wjechał z piłką" do... swojej bramki!

XI najlepszych transferów w 2018 roku wg "Copa90"

XI najlepszych transferów w 2018 roku wg
źródło:twitter @COPA90

Kingsley Coman roztrzaskał swojego McLarena w drobny mak!

Kingsley Coman roztrzaskał swojego McLarena w drobny mak!
Skrzydłowy Bayernu Monachium miał wypadek samochodowy - donoszą niemieckie media. 23 grudnia o godzinie 6:55 na drodze A95 między Monachium a Starnbergiem Francuz nie opanował auta na jednym z odcinków dróg, gdzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h i stracił panowanie nad pojazdem. Jego McLaren 720S Coupe wpadł w poślizg i uderzył w barierkę.  Auto Comana zostało doszczętnie zniszczone i nadaje się tylko na złom. Wartość samochodu pomocnika Bayernu to około 250 tys. euro. Co ciekawe, sam zawodnik wyszedł z wypadku bez szwanku.
za:twitter

Gianlugi Buffon w roli Św. Mikołaja

Włoski bramkarz wypadł całkiem nieźle jako Św. Mikołaj.

Imponujący dorobek "Fabiana" w lidze angielskiej

Imponujący dorobek
Polski bramkarz uczcił jubileusz w godny sposób! Przyczynił się do wygranej West Hamu ze "Świętymi" 2:1 w meczu kończącym 19. kolejkę ligi angielskiej.

Pietrowski o przyszłości Wisły Kraków

Pietrowski o przyszłości Wisły Kraków
Pan Vanna Ly prosił mnie, bym nie na razie nie zdradzał zbyt wiele szczegółów. Mamy długofalowy plan, który ma sprawić, że drużyna znów będzie siłą polskiej ligi. Po Nowym Roku zorganizujemy pierwszą oficjalną konferencję prasową. Nie chcę podawać jeszcze nazwiska, ale to osoba dobrze znana w polskim środowisku piłkarskim. My podjęliśmy decyzję, teraz czekamy na potwierdzenie od tego człowieka. Rozumiemy wątpliwości ludzi, mają prawo się z nas śmiać. Powinni być zadowoleni , że zjawił się ktoś, kto chce ratować Wisłę, ale cóż, taka jest polska mentalność. Inwestorzy z Zachodu mają trochę inny sposób myślenia. Wyniki nas obronią. Można ująć to w ten sposób, że zrobimy wszystko, aby zakontraktować głośne nazwisko. Będziemy chcieli przeprowadzić zimą trzy, cztery transfery. Prowadzimy już rozmowy z zawodnikami, chodzi o piłkarzy z polskiej ligi, ale także z zagranicy.
Adam Pietrowski (tymczasowy prezes Wisły Kraków) za:przegladsportowy.pl

Dominik Nagy odejdzie z Legii już w styczniu!?

Dominik Nagy odejdzie z Legii już w styczniu!?
To prawda, jest zainteresowanie ze strony Fiorentiny, ale wiem, że kluby jeszcze ze sobą nie rozmawiały. Mam również propozycje z Montpellier i jednego klubu z Rosji. W tej chwili, nie wiem jaka będzie moja przyszłość. Dziewięciu na dziesięciu piłkarzy w takiej sytuacji wybrałoby Fiorentinę bez namysłu, ale ja chcę dokonać sensownej i odpowiedzialnej decyzji. Chcę grać, to dla mnie najważniejsze.
Dominik Nagy za:bama.hu/ sport.pl

Tabela Premier League na półmetku rozgrywek

Tabela Premier League na półmetku rozgrywek

Ali Ghazal na celowniku Legii

Ali Ghazal na celowniku Legii

Prośby Paula Pogby

Prośby Paula Pogby

Co za kontra i Felipe Anderson daje West Hamowi prowadzenie

Kapitalne uderzenie Felipe Andersona i jest remis

Kontrowersyjna bramka Southampton i świetne interwencje Fabiańskiego

reklama