Obecna sytuacja w Wiśle Kraków

źródło:@goorsky_pl

Cristiano Ronaldo w końcu samodzielnym liderem strzelców Serie A

Pewny strzał Cristiano Ronaldo z rzutu karnego

Arbiter w 2. połowie dyktuje rzut karny dla Juventusu, a do piłki podchodzi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie myli się w tej sytuacji i jest 2-1 dla Juventusu!

Czekają nas kolejne 2 dni wolnego

Dlatego Wojciech Szczęsny nie zagrał w meczu z Sampdorią

Wojciech Szczęsny był desygnowany do pierwszego składu na mecz z Sampdorią, jednak w ostatniej chwili doszło do zmiany i to Mattia Perin wyszedł w podstawowej jedenastce. Jak podały włoskie media, polski golkiper doznał drobnej kontuzji mięśniowej na przedmeczowej rozgrzewce i klubowi lekarze zdecydowali się nie ryzykować jego zdrowiem.
za:football-italia.net

Niesamowity wyczyn Quagliarelli

Fabio Quagliarella doprowadza do remisu

Arbiter odgwizduje rzut karny po zagraniu ręką zawodnika Juventusu, a Fabio Quagliarella w takich sytuacjach się nie myli. Juventus 1 - 1 Sampdoria!

Zbigniew Boniek widzi pozytywy reformy Ekstraklasy

Cristiano i Piątek idą łeb w łeb

Błyskawiczny gol Ronaldo z Sampdorią

Cristiano Ronaldo już w 2. minucie spotkania "napoczyna" Sampdorię! 1-0 dla Juventusu!

Calhanoglu docenia pracę z Gattuso

Jestem szczęśliwy w Mediolanie. Jestem zadowolony z pracy z Gennaro Gattuso i czuję się dobrze w tym zespole, nawet kiedy się na mnie gniewa. Akceptuje taki układ, ponieważ jest szkoleniowcem z mentalnością zwycięzcy. Lepiej więc nie dyskutować z nim zbyt wiele, bo można oberwać w ucho.
Hakan Calhanoglu za:DAZN

Piłkarz Miedzi Legnica wspomina treningi z Leo Messim

On jest po prostu niewiarygodny. Bierze piłkę i robi z nią absolutnie co tylko chce. Niemożliwe jest, by wejść na taki poziom. On na treningach mijał czterech zawodników i strzelał gola, bez żadnego wysiłku, ot tak. Pamiętam, jak trenowaliśmy rzuty wolne. Miał serię chyba z dwudziestu strzałów prosto w okienko, jeden po drugim. Niewiarygodne. Pum, pum, pum. Za każdym razem w to samo miejsce. Po kilku takich strzałach bramkarz już nawet się nie ruszał.
Juan Camara za:weszlo.com