Skład Wolverhampton na mecz z Tottenhamem

Christian Pulisić trafi latem do Chelsea

Jak podał niemiecki "Bild", Christian Pulisić w letnim okienku transferowym przeniesie się do londyńskiej Chelsea. 20-letni skrzydłowy budził zainteresowanie największych klubów w Europie, z Barceloną, Bayernem Monachium, Tottenhamem i Manchesterem United na czele, jednak to ekipa "The Blues" miała wygrać wyścig o jego podpis. Borussia Dortmund otrzyma za transfer Amerykanina 50 mln €.
za:bild.de

Odważne słowa Sneijdera przed meczem Realu z Ajaxem

Ajax może przejść dalej. Wprawdzie „Królewscy” prezentują odmienną formę w Europie niż w Hiszpanii, ale Holendrzy też mają swoje argumenty. Przeciętny kibic Realu Madryt nie śledzi Eredivisie i nic nie wie o Ajaksie. Dla klubu z Amsterdamu to najlepszy czas na zdobycie Madrytu. Real nie jest już tak silny. Oczywiście Ajax jest bardzo młodym zespołem, ale nikt tego nie zaprzeczy, że ma dużo jakości i prezentuje się bardzo dobrze, zwłaszcza na swoim terenie. To będzie bardzo skomplikowana rywalizacja. Cristiano Ronaldo zawsze robi różnicę. Po jego transferze do Juventusu było jasne, że Real dopadnie kryzys formy i to nie jest dla mnie zaskoczenie. Klub był od niego bardzo uzależniony. Jeżeli dalej grałby w Madrycie, to wówczas szanse Ajaksu byłyby zdecydowanie mniejsze.
Wesley Sneijder za:marca.com

Skład Fiorentiny na mecz z Genoą

Juventus zapisał się w historii

Nieuznany piękny gol Saponary w 92. minucie

Saponara zdobył przepięknego gola na 2-2 w 92. minucie meczu z Juventusem, jednak po konsultacji z systemem VAR okazało się, że Włoch był na spalonym we wcześniejszym etapie akcji...Juventus wygrywa spotkanie 2-1!

Skład Genoi na mecz z Fiorentiną

Obecna sytuacja w Wiśle Kraków

źródło:@goorsky_pl

Cristiano Ronaldo w końcu samodzielnym liderem strzelców Serie A

Pewny strzał Cristiano Ronaldo z rzutu karnego

Arbiter w 2. połowie dyktuje rzut karny dla Juventusu, a do piłki podchodzi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie myli się w tej sytuacji i jest 2-1 dla Juventusu!

Czekają nas kolejne 2 dni wolnego

Dlatego Wojciech Szczęsny nie zagrał w meczu z Sampdorią

Wojciech Szczęsny był desygnowany do pierwszego składu na mecz z Sampdorią, jednak w ostatniej chwili doszło do zmiany i to Mattia Perin wyszedł w podstawowej jedenastce. Jak podały włoskie media, polski golkiper doznał drobnej kontuzji mięśniowej na przedmeczowej rozgrzewce i klubowi lekarze zdecydowali się nie ryzykować jego zdrowiem.
za:football-italia.net

Niesamowity wyczyn Quagliarelli

Fabio Quagliarella doprowadza do remisu

Arbiter odgwizduje rzut karny po zagraniu ręką zawodnika Juventusu, a Fabio Quagliarella w takich sytuacjach się nie myli. Juventus 1 - 1 Sampdoria!

Zbigniew Boniek widzi pozytywy reformy Ekstraklasy

Cristiano i Piątek idą łeb w łeb

Błyskawiczny gol Ronaldo z Sampdorią

Cristiano Ronaldo już w 2. minucie spotkania "napoczyna" Sampdorię! 1-0 dla Juventusu!