reklama

Jedenastka 2018 roku wg gazety "L’Équipe"

Jedenastka 2018 roku wg gazety
reklama

Robert Gumny został wyróżniony przez UEFA!

Robert Gumny został wyróżniony przez UEFA!
20-letni obrońca "Kolejorza" znalazł się w zestawieniu 50 młodych zawodników z Europy, których losy warto śledzić w 2019 roku. To jedyny gracz z Polski, który znalazł uznanie w oczach UEFA. "To kolejny zdolny wychowanek Lecha Poznań. Prawy obrońca gra regularnie i może przykuć uwagę na mistrzostwach Europy do lat 21" - możemy przeczytać w uzasadnieniu europejskiej federacji piłkarskiej. Gumny znalazł się w niezwykle doborowym towarzystwie. W gronie 50 młodych piłkarzy ze Starego Kontynentu znajdują się bowiem m.in. takie nazwiska jak: Jadon Sancho (Borussia Dortmund) czy też Luka Jović (Eintrachtu Frankfurt). Wpływ na wybór młodych-utalentowanych graczy mieli dziennikarze z całej Europy, którzy pracują dla serwisu UEFA.com.
za:sport.pl

Najlepsza afrykańska XI roku wg "France Football"

Najlepsza afrykańska XI roku wg

Dyrektor Napoli o Ronaldo: "Był dla nas za drogi"

Dyrektor Napoli o Ronaldo:
Mieliśmy świetne relacje z Mendesem, odkąd dyskutowaliśmy na temat przedłużenia umowy z Ghoulamem. Rozmawialiśmy bardzo często. Byłem wraz z prezydentem klubu Aurelio De Laurentiisem, kiedy Mendes zaoferował nam Ronaldo. Wtedy zapadła cisza. Gdy poznaliśmy szczegóły tej operacji, zdaliśmy sobie sprawę, że jest poza naszym zasięgiem. Ronaldo był dla nas za drogi.
Cristiano Giuntoli (dyrektor sportowy Napoli) za:"Sky Sport "
reklama

Niesamowity grudzień Paula Pogby

Niesamowity grudzień Paula Pogby
W grudniu 2018 roku Francuz w 5 meczach Premier League zdobył 4 gole i zaliczył 3 asysty, co daje średnio 54 minuty na jedno trafienie bądź ostatnie podanie!

Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN złożył wniosek o odebranie licencji Wiśle Kraków!

Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN złożył wniosek o odebranie licencji Wiśle Kraków!

Adam Pietrowski dementuje informacje dot. nieważności umowy

Adam Pietrowski dementuje informacje dot. nieważności umowy
Na jakiej podstawie puszcza się taki komunikat? Przecież prima aprilis mamy w kwietniu. To jest w pełni nielegalne. Są stosowne klauzule w umowie. Przecież w środę działacze TS Wisła wysłali do pana Hartlinga e-maila, że chcą jak najszybciej podpisać nową umowę z nami, tylko już bez pana Vanna Ly. Dlatego jestem zdziwiony, gdy kilka godzin później czytam komunikat, że jest nowy prezes i TS ma udziały. To nieprawda, to jest fejk, to jest nielegalne. Nie wiem, jakich oni mają prawników. Pan Hartling się z tego śmieje i powiedział, że wszystkie klauzule w umowie są złamane.
Adam Pietrowski za:Dziennikpolski24.pl
reklama