reklama

Zabawna wpadka obrońcy reprezentacji Francji

Zabawna wpadka obrońcy reprezentacji Francji
reklama

Szokujące informacje związane z Wisłą Kraków

Szokujące informacje związane z Wisłą Kraków
Sama siłownia to kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie zysku. "Misiek" otrzymał ją za kwotę, za którą normalny człowiek mógłby wynająć co najwyżej magazyn na przedmieściach. Są takie informacje, że z Wisły wypływały pieniądze do podmiotów związanych z gangsterami. I tu dochodzimy do sedna, dlaczego kolejni inwestorzy nie decydowali się wejść do Wisły. Bo jeśli spojrzysz w audyt i widzisz, jak była wydawana kasa, możesz się złapać za głowę. TS Wisła ogłosiło, że umowa z "Miśkiem" na wynajem lokalu pod siłownię została rozwiązana. Ale informacji, kto jest nowym najemcą nie ujawnia. To znów rodzi pytania. To jest jakieś kuriozum. Mówimy o organizacji pożytku publicznego, która na swojej stronie chwali się, że propaguje praworządność, a nie chce udzielić takiej prostej informacji. To jest jakiś żart.
Szymon Jadczak (dziennikarz TVN) za:sport.onet.pl

Trener Man City z wielkim uznaniem o Virgilu Van Dijku

Trener Man City z wielkim uznaniem o Virgilu Van Dijku
Van Dijk to wyjątkowy piłkarz i absolutnie uważam, że był wart swojej ceny. Jeśli zawodnik prezentuje taką formę jak on, to takie pieniądze są tego warte.
Pep Guardiola za:"Sky Sports"

Jedenastka 2018 roku wg gazety "L’Équipe"

Jedenastka 2018 roku wg gazety
reklama

Robert Gumny został wyróżniony przez UEFA!

Robert Gumny został wyróżniony przez UEFA!
20-letni obrońca "Kolejorza" znalazł się w zestawieniu 50 młodych zawodników z Europy, których losy warto śledzić w 2019 roku. To jedyny gracz z Polski, który znalazł uznanie w oczach UEFA. "To kolejny zdolny wychowanek Lecha Poznań. Prawy obrońca gra regularnie i może przykuć uwagę na mistrzostwach Europy do lat 21" - możemy przeczytać w uzasadnieniu europejskiej federacji piłkarskiej. Gumny znalazł się w niezwykle doborowym towarzystwie. W gronie 50 młodych piłkarzy ze Starego Kontynentu znajdują się bowiem m.in. takie nazwiska jak: Jadon Sancho (Borussia Dortmund) czy też Luka Jović (Eintrachtu Frankfurt). Wpływ na wybór młodych-utalentowanych graczy mieli dziennikarze z całej Europy, którzy pracują dla serwisu UEFA.com.
za:sport.pl

Najlepsza afrykańska XI roku wg "France Football"

Najlepsza afrykańska XI roku wg

Dyrektor Napoli o Ronaldo: "Był dla nas za drogi"

Dyrektor Napoli o Ronaldo:
Mieliśmy świetne relacje z Mendesem, odkąd dyskutowaliśmy na temat przedłużenia umowy z Ghoulamem. Rozmawialiśmy bardzo często. Byłem wraz z prezydentem klubu Aurelio De Laurentiisem, kiedy Mendes zaoferował nam Ronaldo. Wtedy zapadła cisza. Gdy poznaliśmy szczegóły tej operacji, zdaliśmy sobie sprawę, że jest poza naszym zasięgiem. Ronaldo był dla nas za drogi.
Cristiano Giuntoli (dyrektor sportowy Napoli) za:"Sky Sport "
reklama