reklama

Efekt odejścia "The Special One" dotyka kolejnych graczy Man Utd

Efekt odejścia
reklama

Zabawna wpadka obrońcy reprezentacji Francji

Zabawna wpadka obrońcy reprezentacji Francji

Szokujące informacje związane z Wisłą Kraków

Szokujące informacje związane z Wisłą Kraków
Sama siłownia to kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie zysku. "Misiek" otrzymał ją za kwotę, za którą normalny człowiek mógłby wynająć co najwyżej magazyn na przedmieściach. Są takie informacje, że z Wisły wypływały pieniądze do podmiotów związanych z gangsterami. I tu dochodzimy do sedna, dlaczego kolejni inwestorzy nie decydowali się wejść do Wisły. Bo jeśli spojrzysz w audyt i widzisz, jak była wydawana kasa, możesz się złapać za głowę. TS Wisła ogłosiło, że umowa z "Miśkiem" na wynajem lokalu pod siłownię została rozwiązana. Ale informacji, kto jest nowym najemcą nie ujawnia. To znów rodzi pytania. To jest jakieś kuriozum. Mówimy o organizacji pożytku publicznego, która na swojej stronie chwali się, że propaguje praworządność, a nie chce udzielić takiej prostej informacji. To jest jakiś żart.
Szymon Jadczak (dziennikarz TVN) za:sport.onet.pl

Trener Man City z wielkim uznaniem o Virgilu Van Dijku

Trener Man City z wielkim uznaniem o Virgilu Van Dijku
Van Dijk to wyjątkowy piłkarz i absolutnie uważam, że był wart swojej ceny. Jeśli zawodnik prezentuje taką formę jak on, to takie pieniądze są tego warte.
Pep Guardiola za:"Sky Sports"
reklama

Jedenastka 2018 roku wg gazety "L’Équipe"

Jedenastka 2018 roku wg gazety

Robert Gumny został wyróżniony przez UEFA!

Robert Gumny został wyróżniony przez UEFA!
20-letni obrońca "Kolejorza" znalazł się w zestawieniu 50 młodych zawodników z Europy, których losy warto śledzić w 2019 roku. To jedyny gracz z Polski, który znalazł uznanie w oczach UEFA. "To kolejny zdolny wychowanek Lecha Poznań. Prawy obrońca gra regularnie i może przykuć uwagę na mistrzostwach Europy do lat 21" - możemy przeczytać w uzasadnieniu europejskiej federacji piłkarskiej. Gumny znalazł się w niezwykle doborowym towarzystwie. W gronie 50 młodych piłkarzy ze Starego Kontynentu znajdują się bowiem m.in. takie nazwiska jak: Jadon Sancho (Borussia Dortmund) czy też Luka Jović (Eintrachtu Frankfurt). Wpływ na wybór młodych-utalentowanych graczy mieli dziennikarze z całej Europy, którzy pracują dla serwisu UEFA.com.
za:sport.pl

Najlepsza afrykańska XI roku wg "France Football"

Najlepsza afrykańska XI roku wg
reklama