reklama

Stewardzi pomylili Mendy'ego z boiskowym intruzem

Po końcowym gwizdku na Etihad Stadium Benjamin Mendy wbiegł na boisko pogratulować kolegom zwycięstwa nad Liverpoolem. Jako że był ubrany w cywilne ciuchy, od razu ruszyli za nim ochroniarze i dopiero po dobiegnięciu do zawodnika zorientowali się, że nie mają do czynienia z intruzem :P
reklama

Manchester City przypuścił szturm na Liverpool

Manchester City przypuścił szturm na Liverpool

Klopp podgląda rozgrzewkę Manchesteru City

Po co patrzeć na swoją drużynę, kiedy w tym czasie można podglądać rywala? :P

Prezesi włoskich klubów pytali o Wisłę

Prezesi włoskich klubów pytali o Wisłę
Wisła dostała z Ekstraklasy przez ostatnie pół roku 7,5 miliona złotych. Ile może kosztować utrzymanie drużyny i sztabu? 1,2 mln? To jest 7,2 mln przez pół roku. To gdzie te pieniądze? Bo przecież na papierze sytuacja finansowa Wisły nie jest taka zła. Do mnie się zgłaszali prezesi włoskich klubów z pytaniami o Wisłę, bo widzą tam możliwości. Ale z kim oni mają dziś rozmawiać. Przecież nawet tego nie wiadomo. Dlatego niech mi nikt nie mówi, że to co się dzieje z Wisłą, jest kompromitacją polskiej piłki. To jest kompromitacja ludzi, którzy rządzili Wisłą, a nie nasza wspólna.
Zbigniew Boniek za:sport.pl
reklama

Czego naprawdę boją się fani Liverpoolu

Czego naprawdę boją się fani Liverpoolu

Jedyne niepokonane kluby w Europie

Jedyne niepokonane kluby w Europie

Tomasz Frankowski komentuje sytuację w Wiśle Kraków

Tomasz Frankowski komentuje sytuację w Wiśle Kraków
To, co dzieje się przy Reymonta w ostatnich miesiącach można nazwać tylko jednym słowem: żenada. Jeszcze niedawno dałbym sobie rękę uciąć, że Wisła się uratuje, a ówczesne władze oddadzą klub w lepsze ręce. Teraz obawiam się jednak, że zabrnęło to za daleko. Sytuacja jest kłopotliwa przede wszystkim dla piłkarzy, którzy wykazali się dużą cierpliwością, a obecnie sami nie wiedzą, co zrobić. Duże słowa uznania należą się graczom, ale także kibicom tym którzy mimo problemów ciągle wspierają i dopingują drużynę. Próbują nawet robić absurdalne zrzutki na pensje piłkarzy... Jasna sprawa, że za to, co się stało odpowiada poprzedni zarząd: pani Sarapata i powiązani z nią członkowie klubu. Przejmowali Wisłę w złej sytuacji, a zostawiają w tragicznej. W przypadku byłej pani prezes mogło dojść do nadużycia kompetencji. Co dalej? Zwrotów akcji jest tyle, ile w filmie Hitchcocka, więc zupełnie nie wiem, czego się spodziewać. Sądzę, że pan Kwiecień nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i wkrótce po raz kolejny pochyli się nad ofertą kupna klubu. Być może uda mu się osiągnąć porozumienie ze spółkami, które współpracują z klubem i są powiązane umowami z kibolami.
Tomasz Frankowski za:sport.onet.pl
reklama