reklama

Lucas Paqueta piłkarzem Milanu

Lucas Paqueta piłkarzem Milanu
AC Milan oficjalnie poinformował o pozyskaniu pomocnika Flamengo Lucasa Tolentino Coelho de Limy znanego również jako Lucas Paqueta. Brazylijczyk podpisał 5-letni kontrakt na mocy, którego będzie występować w drużynie z Mediolanu do 30 czerwca 2023 roku. Zawodnik dołączy do swoich nowych kolegów z drużyny już 7 stycznia.
za:acmilan.com
reklama

Zaskakujący gol Messiego na treningu Barcy

Jemu nawet takie strzały wchodzą! :)

Plan Legii na pozyskanie Żurkowskiego

Plan Legii na pozyskanie Żurkowskiego
Według informacji serwisu "Sportslaski.pl" Legia miała zaproponować Górnikowi Zabrze wypożyczeniu kilku doświadczonych graczy. W zamian przy Łazienkowskiej na preferencyjnych warunkach miałby się zameldować Szymon Żurkowski. Jak informowały media, zabrzanie są zainteresowani pozyskaniem Arkadiusza Malarza i Tomasza Jodłowca. Okazuje się, że spośród "niepotrzebnych" gracyz Legia ma jeszcze do zaoferowania dobrze znanego w Zabrzu Krzysztofa Mączyńskiego. Problem mistrza Polski polega jednak nie tylko na wysokiej kwocie odstępnego jakiej mimo wszystko oczekują w Zabrzu za 21-latka, ale i ambicjach samego Żurkowskiego. Reprezentant polskiej młodzieżówki swoją przyszłość mocno wiąże z wyjazdem za granicę. Póki co stawka dyktowana za niego przez działaczy Górnika wygląda na zaporową. Mówi się nawet o 4 milionach euro, choć śląskich działaczy satysfakcjonowałaby kwota nawet o 1/4 mniejsza.
za:sportslaski.pl

Dominic Solanke piłkarzem Bournemouth

Dominic Solanke piłkarzem Bournemouth
Bournemouth oficjalnie poinformowało o transferze Dominica Solanke. Kwota transferu za jaką został pozyskany 21-latek nie została podana, ale według mediów wynosi 19 milionów funtów. Solanke podpisał z "Cherries" długoterminowy kontrakt.
za:afcb.co.uk
reklama

Mousa Dembele trafi do Chin?

Mousa Dembele trafi do Chin?
Sky Sports News twierdzi, że chiński klub Beijing Sinobo Guoan złożył ofertę za piłkarza Tottenhamu - Mousę Dembele.
za:Sky Sports News na Twitterze

Cristiano i jego ochroniarz

Cristiano i jego ochroniarz

Tyle przebiegł Bernardo Silva w meczu z Liverpoolem

Tyle przebiegł Bernardo Silva w meczu z Liverpoolem
W meczu z Liverpoolem Bernardo Silva przebiegł 13,7 kilometra. To najlepszy wynik indywidualny w tym sezonie Premier League.
za:thesun.co.uk
reklama