reklama

Robert Lewandowski spotkał się z ''Salt Bae''

''Salt Bae'' to słynny turecki rzeźnik, który w pewnym momencie stał się internetowym viralem przez swój sposób sypania soli na mięso (jakkolwiek absurdalnie to brzmi). Od tego czasu wielu znanych piłkarzy się u niego stołowało, a w przerwie noworocznej do tej ekipy dołączył Robert Lewandowski!
reklama

Cazorla ODEBRAŁ NADZIEJĘ Realowi Madryt!

Cazorla strzela Realowi, a Cristiano biega nocą na pustyni... O co kaman? Sprawdźcie!
źródło:youtube.com

Cristiano Ronaldo i jego podejście

Cristiano Ronaldo i jego podejście

Barcelona dogadała się z Rabiotem

Barcelona dogadała się z Rabiotem
Dziennikarz Fabrizio Romano twierdzi, że FC Barcelona doszła do porozumienia z Adrienem Rabiotem. Pensja zawodnika w "Dumie Katalonii" będzie wynosić 10 milionów euro rocznie. W czerwcu 2019 roku Francuz zostanie wolnym zawodnikiem po tym, jak wygaśnie jego kontrakt z PSG.
za:Fabrizio Romano na Twitterze
reklama

Lucas Paqueta piłkarzem Milanu

Lucas Paqueta piłkarzem Milanu
AC Milan oficjalnie poinformował o pozyskaniu pomocnika Flamengo Lucasa Tolentino Coelho de Limy znanego również jako Lucas Paqueta. Brazylijczyk podpisał 5-letni kontrakt na mocy, którego będzie występować w drużynie z Mediolanu do 30 czerwca 2023 roku. Zawodnik dołączy do swoich nowych kolegów z drużyny już 7 stycznia.
za:acmilan.com

Zaskakujący gol Messiego na treningu Barcy

Jemu nawet takie strzały wchodzą! :)

Plan Legii na pozyskanie Żurkowskiego

Plan Legii na pozyskanie Żurkowskiego
Według informacji serwisu "Sportslaski.pl" Legia miała zaproponować Górnikowi Zabrze wypożyczeniu kilku doświadczonych graczy. W zamian przy Łazienkowskiej na preferencyjnych warunkach miałby się zameldować Szymon Żurkowski. Jak informowały media, zabrzanie są zainteresowani pozyskaniem Arkadiusza Malarza i Tomasza Jodłowca. Okazuje się, że spośród "niepotrzebnych" gracyz Legia ma jeszcze do zaoferowania dobrze znanego w Zabrzu Krzysztofa Mączyńskiego. Problem mistrza Polski polega jednak nie tylko na wysokiej kwocie odstępnego jakiej mimo wszystko oczekują w Zabrzu za 21-latka, ale i ambicjach samego Żurkowskiego. Reprezentant polskiej młodzieżówki swoją przyszłość mocno wiąże z wyjazdem za granicę. Póki co stawka dyktowana za niego przez działaczy Górnika wygląda na zaporową. Mówi się nawet o 4 milionach euro, choć śląskich działaczy satysfakcjonowałaby kwota nawet o 1/4 mniejsza.
za:sportslaski.pl
reklama