KONKURS! Wytypuj wynik meczu Sevilla - Atletico i odbierz mega nagrodę!

Z okazji hitu LaLiga kanał Typeria przygotował dla Was konkurs! Typujecie dokładny wynik meczu Sevilla - Atletico oraz minutę strzelenia pierwszego gola spotkania. Autor odpowiedzi, która okaże się najbliższa prawdy otrzyma NAGRODĘ 100 ZŁ od legalnego bukmachera Forbet! Swoje przewidywania piszecie na youtube - w komentarzu pod poniższym filmem!

Ukończyłeś 18 lat i chcesz spróbować swoich sił w obstawianiu? Bukmacher LV Bet przygotował dla czytelników Fangola specjalną promocję:

👉DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ + BONUS do 1500 ZŁ od PIERWSZEJ WPŁATY w LV BET


O co w tym chodzi?

"TenTyp" to nowy format na kanale Typeria. Przedstawiamy w nim nasze bukmacherskie spojrzenie na jeden wybrany mecz..ale za to jaki! Interesują nas tylko największe hity, najlepsi piłkarze i emocje sięgające zenitu! Jeśli zdarza się Wam grać u bukmachera, możecie skorzystać z naszych prognoz..lub też wyciągnąć własne wnioski i obstawić całkiem inaczej! Niezależnie od tego, czy siedzicie w bukmacherce, czy póki co jeszcze nie było Wam po drodze do "buka" , możecie spróbować swoich sił w naszych konkursach! "TenTyp" to dla Was świetna okazja, aby sprawdzić swojego typerskiego nosa, bez żadnego ryzyka! Każdym film, to również konkurs dla widzów. Pula nagród jest nieograniczona! Zaczynamy od 50zł. Jeśli nikt nie zdoła trafić dokładnego wyniku, nagroda wzrasta do 100zł, potem 150zł...jackpot może być naprawdę spory! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, zajmie Ci to zaledwie minutę! Kto wie, czy nie odkryjesz w sobie eksperta i instynktu do przewidywania wyników?

Ukończyłeś 18 lat i chcesz spróbować swoich sił w obstawianiu? Bukmacher LV Bet przygotował dla czytelników Fangola specjalne promocje:

👉DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ + BONUS do 1500 ZŁ od PIERWSZEJ WPŁATY w LV BET

reklama

Ładne uderzenie głową Andy'ego Carrolla

2:0 dla "Młotów" w meczu z Birmingham!

Phil Jones zarył twarzą w murawę

Phil Jones zarył twarzą w murawę

Sanchez usiadł na miejscu Solskjaera

Alexis Sanchez został ściągnięty z boiska i chyba wciąż trzymały go emocje, bo usiadł w nieodpowiednim miejscu. Ale trener Solskjaer szybko go upomniał. ;)
reklama

Obecni przedstawiciele Wisły też są związani z chuliganami

Obecni przedstawiciele Wisły też są związani z chuliganami

Franck Ribery zwyzywał kibiców

Franck Ribery zwyzywał kibiców
Francuz pojawił się w restauracji znanego tureckiego kucharza Salt Bae i machnął sobie steka za 1200 euro. Wiele osób uznało, że to chyba lekka przesada.

Romelu Lukaku strzelił na 2:0

W ostatnich sekundach pierwszej połowy Lukaku zrywa się defensywie Reading i pakuje piłkę do bramki. 2:0!
reklama
zamknij