Rusza II tydzień TYPERIADY!

Wystartowała TYPERIADA!

Na Facebookowej grupie Typeria, ruszył cotygodniowy konkurs typerski TYPERIADA!

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/2127764374167688/

Od teraz możecie codziennie za darmo typować piłkarskie spotkania i sprawdzić, czy macie nosa do przewidywania wyników! :) Osoby, które w tygodniowej klasyfikacji uzbierają najwięcej punktów, zgarną całkiem fajne nagrody! Póki co są to doładowania oraz bonusy do legalnych bukmacherów, niebawem także upominki rzeczowe! Im więcej uczestników, tym większa pula nagród i jeszcze ciekawsza rywalizacja! Konkurs przeznaczony jest dla wszytkich , jednak nagrody odebrać mogą jedynie użytkownicy pełnoletni! :)

👉Odbierz 20 PLN za założenie konta w LV BET!

Jak dołączyć do zabawy?

Wystarczy dołączyć do facebookowej grupy Typeria. Oprócz konkursu TYPERIADA znajdziesz na niej również piłkarskie memy, ciekawostki, statystyki, dyskusje, propozycje typów i wszystko to, co lubi każdy fan zakładów bukmacherskich oraz piłki nożnej! Pełen regulamin i szczegóły konkursu znajdziecie na grupie. Jest już nas ponad 700 - pasjonatów futbol i zakładów bukmacherskich. Dołączysz? :D

LINK DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/2127764374167688/

Jak zdobyć 20 zł za darmo?

Legalny bukmacher LV Bet we współpracy z portalami Fangol i Typeria przygotował wyjątkową ofertę powitalną dla nowych użytkowników. Tylko teraz za założenie konta otrzymujesz darmowy zakład w wysokości 20 zł! Nie ryzykując nic, otrzymujesz 20 zł na grę za darmo. Kto wie, czy Twoja piłkarska wiedza, nie pomoże Ci tej gratisowej gotówki dodatkowo pomnożyć ;) Akcja promocyjna skierowana jest tylko do osób pełnoletnich. Promocyjny link do rejstracji w LV Bet znajdziesz poniżej.

👉Odbierz 20 PLN za założenie konta w LV BET!

reklama

Dyrektor sportowy Genoi potwierdza zaawansowane rozmowy z Milanem

Dyrektor sportowy Genoi potwierdza zaawansowane rozmowy z Milanem
Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych 48 godzin. Rozmawialiśmy z przedstawicielami Milanu przez dwie godziny. Nic nie zostało jeszcze ustalone, wiemy za to, czego obie strony od siebie oczekują. Fani będą na nas źli, bo wcześniej mówiliśmy co innego. Obiecywaliśmy, że Piątek zostanie do końca sezonu. Z drugiej strony to jednak nasz klub odkrył Piątka czy Kouame. Trzeba pamiętać, że nie zapewnialiśmy, że nigdy go nie sprzedamy.
Giorgio Perinetti, dyrektor sportowy Genoi za:RAI 1

Kostal i Imaz wylądują w Białymstoku

Kostal i Imaz wylądują w Białymstoku

Ibrahimović dostrzegł przemianę Pogby

Ibrahimović dostrzegł przemianę Pogby
Oczywiście, trenerzy mają swoje rozwiązania taktyczne, ale muszą dostrzec w drużynie takich zawodników, którym trzeba pozwolić na swobodę na boisku. Paul Pogba jest jednym z takich piłkarzy. Zadowolenie z gry jest niezwykle istotne, bo w przeciwnym razie stoisz w miejscu, nie rozwijasz się i nie dajesz z siebie stu procent. Teraz widać, że Paul jest zadowolony. Gra swobodnie i robi, co chce. Dzięki temu prezentuje się naprawdę dobrze. Pojawiła się w nim nowa energia. On gra teraz na miarę swojego talentu. Widzimy teraz, jakim piłkarzem jest Francuz.
Zlatan Ibrahimović za:espnfc.com
reklama

Wisła o krok od odwieszenia licencji

Wisła o krok od odwieszenia licencji

Thierry Henry żałuje zwyzywania Lali

Żałuję tego, co powiedziałem. Podczas meczu dzieje się jednak tyle, są takie emocje, że czasami trudno to wszystko opanować. A nie wszystko widać w telewizji. Byłem zmęczony kolejnymi błędami sędziego.
Thierry Henry za:lequipe.fr

Ładne słowa Ancelottiego o Miliku

Ładne słowa Ancelottiego o Miliku
Milik to Milik! Przez dwa lata zmagał się z urazami i wiedzieliśmy, że musimy na niego trochę poczekać. Byliśmy cierpliwi, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to świetny napastnik. Warto było na niego czekać. Milik sporo popracował nad kondycją i fizycznością, wzmocnił swoje nogi i teraz widać tego efekty. Uważam, że jest w kapitalnej formie, znalazł swój odpowiedni rytm.
Carlo Ancelotti za:football-italia.net
reklama
zamknij