reklama

Pedro "gasi" piłkę i technicznie lobuje bramkarza

W tej akcji wszystko było idealne! Najpierw dalekie podanie Davida Luiza, a potem przyjęcie i strzał Pedro. Chelsea - Newcastle 1-0!
reklama

Marquinhos podwyższa prowadzenie PSG

Marquinhos odnalazł się w polu karnym Amiens niczym urodzony snajper! PSG prowadzi już 3-0!

Cavani do Mbappe i 2-0 dla PSG

Kylian Mbappe nie dał szans bramkarzowi Amiens i PSG prowadzi już 2-0!

Dlatego Hajto nie chce być już trenerem

Dlatego Hajto nie chce być już trenerem
Powiedz mi, kogo ja mam trenować? Gdzie jest normalnie? W Polsce są może 3-4 kluby, w których warto pracować. Moją ambicją nie jest to, żeby zdobyć mistrzostwo Polski, zarabiając 40 tys. zł i cały czas wszystkim się denerwować. Zaczynając od tego, czy dostaniesz regularnie pensję, czy tamtego przestanie boleć paznokieć albo czy po dwóch przegranych meczach dwóch twoich piłkarzy nie pójdzie naskarżyć do prezesa. Nie mam do tego nerwów. Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało tak, że poprzewracało mi się w głowie i za 40 tys. nie będę pracował. Chodzi mi o to, że gdy jesteś trenerem, to jesteś uwiązany 24 godziny na dobę. W dodatku każdy piłkarz w Polsce uważa, że zna się na treningu. Przypomina mi się sytuacja z Cafe Futbol. Mateusz Borek zapytał Marcina Burkhardta, dlaczego jego talent nie rozwinął się tak, jak powinien. Odpowiedział, że właśnie dlatego, że wszyscy na niego chuchali.
Tomasz Hajto za:sport.onet.pl, wywiad Dariusza Dobka
reklama

Cavani daje prowadzenie PSG

Sędzia podyktował rzut karny za zagranie piłki ręką w polu karnym. Do futbolówki podszedł Cavani i... PSG prowadzi z Amiens 1-0!

Piłkarze Wisły Kraków dostali pierwsze pieniądze

Piłkarze Wisły Kraków dostali pierwsze pieniądze

Nietypowa sytuacja w Premier League

Nietypowa sytuacja w Premier League
Jakim cudem? :D Po prostu oba gole dla Burnley były trafieniami piłkarzy Fulham do własnej bramki.
reklama