reklama

Spokojne okno transferowe w Bundeslidze

Spokojne okno transferowe w Bundeslidze
reklama

47. urodziny Macieja Stolarczyka

47. urodziny Macieja Stolarczyka

Ibrahimovic skrytykował CR7 za transfer do Juventusu

Ibrahimovic skrytykował CR7 za transfer do Juventusu
Transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu to dla niego wyzwanie? G***o prawda! Mówi o wyzwaniu, a przechodzi do klubu, który wygrywa Serie A z zamkniętymi oczami.
Zlatan Ibrahimovic za:calciomercato.com

Obrona Liverpoolu również jest fantastyczna

Obrona Liverpoolu również jest fantastyczna
reklama

Mecze w TV: 15 Stycznia 2019

20 :45Eleven Sports 1
Blackburn vs Newcastle
Puchar Anglii

Salah będzie miał własne muzeum w Egipcie

Salah będzie miał własne muzeum w Egipcie
Ashraf Sobhy, egipski minister sportu, ogłosił, że w Kairze powstanie muzeum Mohameda Salaha. Polityk poinformował, że w ten sposób rząd chce upamiętnić osiągnięcia piłkarza i odwdzięczyć się piłkarzowi za dumę, którą jego osiągnięcia wzbudzają wśród mieszkańców Egiptu.
za:thesun.co.uk

Oświadczenie Wisły Kraków na temat pożyczki dla klubu

Oświadczenie Wisły Kraków na temat pożyczki dla klubu
W dniu 14 stycznia 2019 r. podpisane zostały umowy na mocy których Wisła Kraków SA pozyskała finansowanie w wysokości 4 milionów złotych, które będzie dostępne w ciągu kilku dni. Na okres konieczny do wypracowania rozwiązania mającego uratować sekcję piłki nożnej Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków powstrzyma się od bieżącego wpływu na zarządzanie Spółką Akcyjną. Środki konieczne do rozpoczęcia przez drużynę Wisły Kraków przygotowań do rundy wiosennej, a w konsekwencji do wystartowania w nadchodzących rozgrywkach, zapewniły w równych częściach trzy osoby. Zostaną one przekazane Spółce Akcyjnej na zasadzie pożyczki poręczonej i zabezpieczonej przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków. Jednym z elementów zabezpieczenia realizacji umowy jest zawieszenie prawa Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków do bieżącego wpływu na zarządzanie Wisłą Kraków SA. „Brak gotówki, w co najmniej takiej wysokości jak zagwarantowana pożyczka, w połowie bieżącego tygodnia ostatecznie zamknąłby możliwość wystartowania przez Wisłę Kraków w rozgrywkach rundy wiosennej. Widząc olbrzymią mobilizację społeczności kibiców klubu podjęliśmy decyzję o uruchomieniu środków.” – mówi Tomasz Jażdżyński, jeden z pożyczkodawców. „Naszą intencją jest wykreowanie czasu, który umożliwi znalezienie docelowego rozwiązania pozwalającego nie likwidować spółki akcyjnej Wisła Kraków. W moim przypadku dodatkową motywacją była chęć, aby w gronie ratujących Wisłę znalazła się przynajmniej jedna osoba z Krakowa.” – dodaje. Jednocześnie osoby zaangażowane w ratowanie klubu prowadzą intensywne działania mające na celu znalezienie docelowego modelu finansowania działalności Wisły Kraków SA. Prace są prowadzone wielotorowo i obejmują kilka koncepcji struktury właścicielskiej. „Mocno pracujemy nad pozyskaniem inwestora. Bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie społeczności – mamy pomysły jak jej aktywność wykorzystać w taki sposób, aby nikt nie poczuł się oszukany. Środki przekazaliśmy awaryjnie, nie jest naszą intencją osiągnięcie w związku z tym żadnych korzyści finansowych – po prostu pomagamy.” – konkluduje Jarosław Królewski, druga z osób gwarantujących środki.
oświadczenie Wisły Kraków za:wisla.krakow.pl

Kuba Błaszczykowski rządzi polską piłką ;)

Kuba Błaszczykowski rządzi polską piłką ;)

Ederson gra w pomocy w meczu z Wolves

Bramkarzowi Manchesteru City ewidentnie bardzo nudziło się w bramce i postanowił odważnie ruszyć do przodu :P

Błaszczykowski, Królewski i Jażdżyński przejmują dowodzenie w Wiśle

Błaszczykowski, Królewski i Jażdżyński przejmują dowodzenie w Wiśle

Tomasz Jażdżyński kolejną osobą, która pożyczy pieniądze Wiśle

Tomasz Jażdżyński kolejną osobą, która pożyczy pieniądze Wiśle
Trzecią osobą, która pożyczy pieniądze Wiśle Kraków, jest Tomasz Jażdżyński, poinformował na Twitterze Jarosław Królewski, właściciel firmy Synerise. Jażdżyński od 2017 roku jest prezesem spółki Gremi Media, właściciela m.in. „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”. Jarosław Królewski, Jakub Błaszczykowski i Tomasz Jażdżyński złożą się po równo na cztery miliony złotych pożyczki dla Wisły. Pieniądze te pozwolą na spłatę zadłużenia wobec piłkarzy.
za:sport.lovekrakow.pl, wirtualnemedia.pl

Javier Pastore podwyższa prowadzenie Romy

Roma prowadzi z Virtusem Entella już 4-0!

Samobójczy gol Coady'ego

Obrońca Wolves tak nieszczęśliwie przeciął podanie Kevina De Bruyne, że zaskoczył własnego bramkarza. Manchester City - Wolves 3-0!

W taki sposób Legia przeprowadza transfery

W taki sposób Legia przeprowadza transfery
Wkurza mnie, gdy słyszę, że trener u nas wybiera sobie zawodników. Dostaje listę piłkarzy, z których ma wskazać najbardziej mu pasującego. Zawodnicy na liście są do siebie podobni. Jeden jest szybszy, drugi wolniejszy, jeden grał w słabym klubie, drugi siedział na ławce w mocnym. Zawsze trzeba iść na kompromisy. Jeśli mamy podobnych, kosztujących tyle samo zawodników z Białorusi i Portugalii, to naturalne, że wybierzemy tego, o którym w danym momencie możemy się więcej dowiedzieć. A Portugalczycy dają dobrą jakość za dobrą cenę, a przy tym jest tam cywilizowany rynek agentów.
Dariusz Mioduski za:rp.pl, wywiad Piotra żelaznego

Techniczny strzał Schicka na 3-0 dla Romy

Płaski, mierzony strzał Schicka znalazł drogę do bramki Virtusa i Roma prowadzi już 3-0.

Świetna forma Gabriela Jesusa

Świetna forma Gabriela Jesusa

Roma strzela Virtusowi gola do szatni

Piłkarze Virtusu rozpaczliwie się bronili, ale ostatecznie Marcano znalazł drogę do siatki i Roma prowadzi już 2-0!
reklama