reklama

Krzysztof Mączyński nie jest już piłkarzem Legii

Krzysztof Mączyński nie jest już piłkarzem Legii
Legia poinformowała za pośrednictwem oficjalnej klubowej strony internetowej o rozwiązaniu kontraktu z Krzysztofem Mączyńskim za porozumieniem stron. 31-letni pomocnik grał w warszawskim klubie przez 1,5 roku, rozgrywając w tym czasie 46 meczów i strzelając 3 bramki.
za:legia.com
reklama

Serge Aurier wylądował w areszcie

Serge Aurier wylądował w areszcie
Serge Aurier nie znalazł się w kadrze Tottenhamu na ostatni mecz ligowy przeciwko Manchesterowi United, mimo iż klub nie sygnalizował u niego żadnego urazu. Angielskie media zainteresowały się tematem i dotarły do przyczyn absencji Iworyjczyka. W nocy z soboty na niedzielę 26-letni obrońca ostro pokłócił się ze swoją partnerką, w konsekwencji czego interweniowała policja. Nie ma żadnych informacji na temat tego, czy doszło do przemocy, jednak Iworyjczyk został zabrany do aresztu, z którego został wypuszczony dopiero w niedzielę rano. Piłkarzowi nie postawiono żadnych zarzutów. Nie wiadomo, czy Tottenham wyciągnie dalsze konsekwencje według zawodnika.
za:goal.com

Włoski dziennikarz analizuje transfer Piątka do Milanu

Włoski dziennikarz analizuje transfer Piątka do Milanu
Wydawanie takich pieniędzy na tak młodego gracza jak Piątek zawsze jest dużym ryzykiem. Jeśli coś się uda i piłkarz się nie przebije, tracisz 40 mln euro. Ale jeśli sprosta oczekiwaniom, mówisz o odpowiednio wydanej kwocie. To dobry transfer dla piłkarza Genoi. Nie powinien mieć problemów z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie i będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w koszulce z ogromną historią. Z drugiej strony Milan podjął ryzyko, bo Piątek nie ma wielkiej przeszłości we Włoszech. Jednak myślę, że dla samego piłkarza to odpowiedni ruch. Styl, w jakim gra AC Milan może nie być najłatwiejszy dla Piątka. Jeśli Higuain miał kłopoty ze strzelaniem, to przypuszczam, że Polak napotka podobne problemy. On potrzebuje podań na ostatnich 16 metrach boiska. Rossoneri nie grają w taki sposób.
Max Cristina za:sportowefakty.wp.pl

Wciąż niepewna przyszłość Świderskiego

Wciąż niepewna przyszłość Świderskiego
reklama

Prijović porównał zarobki w Legii i Al-Ittihad

Prijović porównał zarobki w Legii i Al-Ittihad
Po prostu teraz mam wielokrotność tego, co zarabiałem w Legii. Tego się nie da nawet porównać. Ale każdy piłkarz ma różne okresy pod tym względem, stopniowo buduję karierę, a to znajduje odzwierciedlenie w coraz wyższych pensjach. Rośnie twoja rola w zespole, rosną i zarobki. To normalne. Grając wtedy w Legii, byłem na zupełnie innym etapie niż teraz.
Aleksandar Prijović za:sport.se.pl

Peszko wraca do brutalnego faulu na Novikovasie

Peszko wraca do brutalnego faulu na Novikovasie
Trochę emocje mnie poniosły, choć naprawdę nie chciałem mu zrobić nic złego, ale na powtórkach nie wygląda to najlepiej, dość groźnie. Czy chciałem mu przypieprzyć? Nie, nie, to była normalna walka o piłkę, po prostu źle to wszystko obliczyłem, nie skontrolowałem ruchu. Przypadek.
Sławomir Peszko za:sportowefakty.wp.pl

OFICJALNIE: Zoran Arsenić piłkarzem Jagiellonii Białystok

OFICJALNIE: Zoran Arsenić piłkarzem Jagiellonii Białystok
Zoran Arsenić został nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok. 24-letni defensor trafił do drużyny z Podlasia na zasadzie wolnego transferu po tym, jak kilkanaście dni temu rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków. Piłkarz podpisał z nowym klubem 3,5-letni kontrakt.
za:jagiellonia.pl
reklama