reklama

Emmanuel Petit: "Mesut Oezil wygląda tak, jakby czekał na przejście na emeryturę"

Emmanuel Petit:
Myślę, że Oezil stracił motywację i chęć do gry w piłkę. Teraz wygląda tak, jakby czekał na przejście na emeryturę. Co do motywacji - takie rzeczy się zdarzają. Nie jesteśmy przecież robotami. Czasami jest tak, że z nadejściem nowego sezonu nie wszystko układa się po myśli zawodników, trudno jest grać cały czas na takim samym poziomie. Jeśli zarabiasz tyle pieniędzy, wygrałeś już tytule tytułów, a do tego masz problemy w życiu prywatnym... To znaczy nie wiem, co dzieje się u Oezila, ale jego mowa ciała na boisku nie wróży nic dobrego. Wielka szkoda, bo to świetny gracz, który musi czuć miłość ze strony otoczenia. Myślę, że klub potrzebuje Oezila. On też musi to zrozumieć, pokonać frustrację i walczyć do końca. Jest styczeń, dwa tygodnie do zamknięcia okna. Nie wyobrażam sobie, by Oezil miał opuścić Arsenal. Gdzie pójdzie? Do Chin? Powiedz szczerze: czy chciałbyś zobaczyć Oezila kończącego karierę w Chinach. Nie mam nic przeciwko Chinom, ale dla takiego gracza jak Mesut to nie może się przydarzyć.
Emmanuel Petit (były piłkarz Arsenalu) za:"Mirror"
reklama

Napastnik Lecha Poznań nie wiedział, kim jest... Adam Nawałka

Napastnik Lecha Poznań nie wiedział, kim jest... Adam Nawałka
Szczerze? Musiałem wpisać nazwisko trenera w przeglądarkę internetową. Nie za bardzo kojarzyłem, kim jest. Wiem, że prowadził kadrę, ale nie jestem fanatykiem waszej reprezentacji, żeby wiedzieć, jak grała. Pamiętam, że dostaliście od nas lanie.
Chrystian Gytkjaer za:przelgadsportowy.pl

Legia przegrała sparing z trzecioligowcem z Portugalii

Legia przegrała sparing z trzecioligowcem z Portugalii
Legia Warszawa przegrała ostatni sparing na zgrupowaniu w Troi. Mistrzowie Polski ulegli FC Alverca 1:2. Jedyną bramkę dla ekipy Ricardo Sa Pinto zdobył Mateusz Wieteska. Alverca to drużyna, która w trzeciej lidze portugalskiej (grupa C) zajmuje szesnaste miejsce, a w tym sezonie wygrała zaledwie dwa spotkania.
za:Legia.Net

Malarz nie zamierza odchodzić z Legii

Malarz nie zamierza odchodzić z Legii
Co cię nie zabije, to cię wzmocni. Ja nigdzie się nie wybieram. Jestem fighterem, będę walczył o swoje.
Arkadiusz Malarz za:sport.pl
reklama

Michał Probierz trenerem grudnia w Ekstraklasie

Michał Probierz trenerem grudnia w Ekstraklasie

FC Barcelona może zostać wyrzucona z Pucharu Króla!

FC Barcelona może zostać wyrzucona z Pucharu Króla!
"El Mundo" poinformowało, że w pierwszym meczu Pucharu Króla z Levante, w barwach Barcelony występował nieuprawniony do gry zawodnik. To Juan Brandariz czyli Chumi. Valverde wystawił obrońcę w podstawowym składzie "Dumy Katalonii". Na czym polega problem? Zawodnik nie mógł w tym czasie występować w barwach Barcelony B z powodów dyscyplinarnych. Zgodnie z regulaminem obowiązującym w Hiszpanii piłkarz nie może występować w pierwszej drużynie jeśli ma do odbycia karę w drużynie rezerw. Sytuacja przypomina aferę Realu z Denisem Czeryszewem w Pucharze Króla. Rosjanin nie mógł wystąpić z powodu kartek, które zobaczył jeszcze w barwach Villarreal, ale popełniono błąd i zagrał w drużynie "Królewskich". Skończyło się wyrzuceniem Realu z rozgrywek Pucharu Króla.
za:as.com

10 lat w życiu kibica

10 lat w życiu kibica
reklama