reklama

Wyniki losowania 1/4 finału Pucharu Króla

Wyniki losowania 1/4 finału Pucharu Króla
reklama

OFICJALNIE: Barcelona gra dalej w Pucharze Króla

OFICJALNIE: Barcelona gra dalej w Pucharze Króla
Komitet Rozgrywek uznał, że skarga Levante na FC Barcelonę została złożona po terminie i w związku z tym została uznana za nieważną. W konsekwencji kataloński klub nie został zdyskwalifikowany z Pucharu Króla i awansował do ćwierćfinału rozgrywek. Levante domagało się wyrzucenia Barcelony z krajowego pucharu z powodu wystawienia do gry rzekomo nieuprawnionego zawodnika. Mowa tu o Chumim Brandarizie, który miałby pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek uzbieranych w drugiej drużynie Barcelony. Levante może jeszcze odwoływać się od decyzji Komitetu Rozgrywek, jednak są małe szanse na to, że szala zostanie przechylona na ich korzyść.
za:as.com

Piątek może pobić transferowy rekord Milanu

Piątek może pobić transferowy rekord Milanu
Dotychczas rekord należał do Leonardo Bonucciego i Rui Costy - obaj kosztowali 42 miliony euro.

Jerzy Brzęczek spotkał się z Łukaszem Piszczkiem

Jerzy Brzęczek spotkał się z Łukaszem Piszczkiem
Z Piszczkiem oczywiście porozmawiałem, korzystając ze sposobności podczas pobytu w Hiszpanii, ale nasza dyskusja nie miała na celu zmiany decyzji podjętej przez Łukasza, dotyczącej pożegnania z drużyną narodową. Stanowisko zawodnika jest zresztą jasne i przynajmniej na tę chwilę niezmienne.
Jerzy Brzęczek za:Sport
reklama

Milan znalazł sposób na sprowadzenie Piątka

Milan znalazł sposób na sprowadzenie Piątka
Krzysztof Piątek jest coraz bliżej transferu do AC Milanu. Polski snajper ustalił warunki indywidualnego 4,5-letniego kontraktu, na mocy którego będzie zarabiał 2 mln € za sezon gry. Aby transfer doszedł do skutku, wcześniej jednak Juventus musi dojść do porozumienia z Chelsea w sprawie transferu wypożyczonego do Milanu Gonzalo Higuaina. Jednak nawet po odejściu Argentyńczyka włodarze Rossonerich teoretycznie byliby zobligowani do sprzedaży jeszcze jednego piłkarza, aby spełnić wymogi Finansowego Fair Play. Możliwe, iż w tym celu do RB Lipsk zostanie sprzedany Hakan Calhanoglu, jednak Milan znalazł inny sposób na ściągnięcie polskiego napastnika. Zdaniem włoskich mediów w piątek doszło do spotkania przedstawicieli Genoi i Milanu, na którym dyskutowano na temat formy transferu Krzysztofa Piątka. W wyniku dyskusji wyłoniła się najbardziej prawdopodobna opcja: 23-latek zostanie wypożyczony do Milanu za około 10-15 mln € z obowiązkiem wykupu, dzięki któremu cała operacja zamknie się w 40 mln €. Dzięki takiej konstrukcji umowy AC Milan nie naruszy Finansowego Fair Play, a legalność takiej transakcji potwierdziła sama UEFA, z którą kontaktowali się prawdnicy z Mediolanu.
za:ilsole24ore.com

Poważna kontuzja Rafała Wolskiego

Poważna kontuzja Rafała Wolskiego
Lechia Gdańsk poinformowała, że Rafał Wolski podczas wewnętrznej gry treningowej doznał poważnej kontuzji. 26-letni pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie, w związku z czym w najbliższym tygodniu zostanie poddany operacji. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zawodnik wróci na boisko.
za:lechia.pl

Barcelona zostanie w Pucharze Króla

Barcelona zostanie w Pucharze Króla
reklama