Piłka na finał Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019

Problemy z kasą w Lechii Gdańsk

"Przegląd Sportowy" poinformował, że piłkarze Lechii Gdańsk rozpoczęli protest. Klub zalega im aż trzy pensje. 10 stycznia na kontach piłkarzy powinny pojawić się pensje. Niestety po raz trzeci z rzędu tak się nie stało. To oznacza, że zawodnicy mogą złożyć do klubu wezwanie do zapłaty (takie można wystosować już po 60 dniach). Jeśli w ciągu dwóch tygodni zaległości nie zostaną uregulowane, piłkarze mają prawo rozwiązać kontrakt z winy klubu. – Do końca stycznia sytuacja powinna być opanowana – informuje biuro prasowe klubu z Gdańska.
za:przegladsportowy.pl

Schulz przeprosił Comana za faul

Elhadji Pape Diaw zagra w Ligue 1

24-letni obrońca, Djibril Diaw, na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do francuskiego SCO Angers. Senegalczyk w Koronie Kielce rozegrał 72 spotkania i zdobył 5 bramek.
za:korona-kielce.pl

Prandelli zachwyca się Piątkiem

10 lat sukcesów angielskich klubów

Trent Alexander-Arnold podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem

W oficjalnym komunikacie Liverpool zaznaczył, że kontrakt jest długoterminowy.

Neuer w świetnym stylu obronił strzał z pięciu metrów

Mogło być 2-2, ale dzięki świetnej interwencji Neuera Bayern utrzymał prowadzenie i kilka minut później Lewandowski strzelił Hoffenheim gola na 3-1.

Pokaz skilla Dembele w meczu z Levante

Gdy Ousmane Dembele włączy wyższy bieg, to nic tylko go podziwiać :)

Najdroższe transfery piłkarzy w danym wieku

Jak czytać tę tabelkę? Po lewej stronie jest wiek, a dalej nazwisko, klub kupujący, sezon transferu i cena zawodnika, który został kupiony za najwyższą cenę w danej kategorii wiekowej.

Stanowcza deklaracja Marco Reusa

Lewandowski zaczął 2019 rok od gola

Lewandowski podwyższa prowadzenie Bayernu

Robert Lewandowski strzela swojego pierwszego gola w tym roku w Bundeslidze! Bayern wygrywa z Hoffenheim 3-1!

Hoffenheim strzela kontaktowego gola

W 1. połowie Bayern strzelił gola z kontry, a w drugiej połowie Hoffenheim odwdzięczyło się tym samym! Piękną bramkę na 1-2 zdobył Schulz!

Fantastyczna kontra Bayernu i gol na 2-0

Po nieudanym rzucie rożnym Hoffenheim, Bayern ruszył z błyskawiczną kontrą, którą skutecznym strzałem zakończył Goretzka. 0-2!