reklama

Quaison szybko doprowadza do remisu

Jeszcze nie minęło 10 minut, a w meczu Mainz z Leverkusen mamy już remis 1-1! Gola na remis zdobywa Quaison!
reklama

Przykładna kontra Bayeru i Wendell strzela na 1-0!

Świetny kontratak Bayeru i goście wychodzą na prowadzenie już w 5. minucie meczu!

Dzeko podwyższa prowadzenie Romy

Edin Dzeko ładnie zabrał się z piłką w polu karnym Chievo i strzałem z dość ostrego kąta podwyższył prowadzenie na 2-0!

El Shaarawy wyprowadza Romę na prowadzenie

Stephan El Shaarawy wykorzystuje gapiostwo obrońców i efektownym strzałem z ostrego kąta otwiera wynik spotkania! 1-0 dla Romy!
reklama

Piękne słowa trenera Wolfsburga o Kubie Błaszczykowskim

Piękne słowa trenera Wolfsburga o Kubie Błaszczykowskim
Rozmawiałem z nim na temat przyszłości, jego dalszej kariery i drogi. Wspomniał także o Polsce. Wymieniliśmy się informacjami i byliśmy zgodni co do jednego, że abstrahując od aspektów finansowych, cała sprawa z Wisłą Kraków wiążę się z wielkim ryzykiem. To, że Kuba mimo wszystko chciał pomóc swojemu klubowi, pokazuje tylko, jak wielkim jest człowiekiem. Miał oferty z innych klubów, ale zdecydował się na pomoc. Bardzo go szanuję. Poznałem go jako człowieka, który zawsze dotrzymuje słowa i zawodnika, który miał i ma wielkie umiejętności, ale które w Wolfsburgu nie zawsze miał okazję pokazywać.
Bruno Labbadia za:kicker.de

Prezes Wisły Kraków dotrzymał słowa i przefarbował włosy

Wisła Kraków przygotowała wyzwanie, którego celem było osiągnięciem 10000 sprzedanych karnetów. Wzięło w nim wiele osób, m. in. prezes klubu, Rafał Wisłocki, który obiecał, że po osiągnięciu tego pułapu przefarbuje włosy na klubowe barwy. Słowa dotrzymał! Nagranie pochodzi z twitterowego konta Wisły Kraków!
źródło:twitter.com/WislaKrakowSA

Ballack przeanalizował sytuację ''Lewego'' w Bayernie

Ballack przeanalizował sytuację ''Lewego'' w Bayernie
Krytyka Hamanna w stronę Lewandowskiego? Przesadza. Może mógłby być, ale nie jest. To było za ostre stwierdzenie ze strony Didiego. Nie wiem, co dokładnie miał na myśli. Jeśli analizujesz, dlaczego świetny zespół nie gra dobrze, najpierw atakujesz liderów. W mojej ocenie „Lewa” powinien po prostu przyjąć to zdanie do wiadomości i niespecjalnie się nim przejmować. To bardzo dobry piłkarz. Może w tym momencie nie jest w stu procentach szczęśliwy? Pamiętajmy, że chciał odejść. Domagał się wzmocnienia drużyny, a po sezonie kilku doświadczonych zawodników jak Franck Ribery oraz Arjen Robben odchodzą. Robert to widzi. Czasem być może wylewa frustrację na boisko, dużo gestykuluje. Z drugiej strony nie traktuję tego jako coś nienormalnego. Wręcz przeciwnie. Lewandowski ma wielkie ambicje, chce być absolutnie najlepszy na świecie. Oczekuje dużo od siebie, ale też od zespołu i ludzi w klubie. Ma do tego prawo. A jego forma? Nie czepiałbym się. Bayern gra słabo jako drużyna. Mają kłopoty na wielu pozycjach, kilka kontuzji – wszystkie mniejsze i większe rzeczy składają się na wynik końcowy. Ludzie będą krytykować taki Bayern. A krytyka skupia się na najlepszych i najsilniejszych.
Michael Ballack za:Przegląd Sportowy

Skład AS Romy na mecz z Chievo

Skład AS Romy na mecz z Chievo

Skład Chievo na mecz z AS Romą

Skład Chievo na mecz z AS Romą

Pewny strzał Novikovasa na 3-0

Jagiellonia punktuje grającą w "dziesiątkę" Miedź Legnicę i Novikovas mocnym strzałem z 15. metra podwyższa prowadzenie na 3-0!

Skład Lecha na mecz z Zagłębiem Lubin

Skład Lecha na mecz z Zagłębiem Lubin

Skład Zagłębia na mecz z Lechem Poznań

Skład Zagłębia na mecz z Lechem Poznań

Najbardziej rozstrzelanie nacje w Europie

Najbardziej rozstrzelanie nacje w Europie

Trik Messiego z butelką Pepsi

Mamy tu jakiegoś kozaka, który to powtórzy? ;)

Guilherme podwyższa na 2-0 z rzutu karnego

Co prawda Kanibołocki wyczuł intencje Guilherme, ale Brazylijczyk wykonał swoją "jedenastkę" zbyt dobrze i Jagiellonia prowadzi z Miedzią do przerwy 2-0!

Pierwszy dzień Stolarczyka na stażu w BVB Kloppa

Pierwszy dzień Stolarczyka na stażu w BVB Kloppa

Lucas Hernandez nie chciał słyszeć o ofercie Realu

Lucas Hernandez nie chciał słyszeć o ofercie Realu
Oferta z Realu w 2017 roku? Mogę powiedzieć tyle, że powiedziano i napisano wiele rzeczy, ale tak naprawdę prawdziwe jest tylko to, że dwa lata temu Real Madryt złożył bardzo poważną ofertę mojemu agentowi. Odpowiedziałem jednak, że nie chcę nic o tym wiedzieć ani rozpatrywać tej propozycji, która była na stole. Wszyscy wiedzą, jak wiele zawdzięczam Atlético. Wychowałem się w tej akademii, tu dorastałem i jestem bardzo wdzięczny klubowi za to, jak mnie traktowano i co dla mnie zrobiono. Nie mogłem nawet rozważyć opcji związanej z Realem Madryt.
Lucas Hernandez za:as
reklama