reklama

Havertz strzela po ładnej akcji Brandta

Bayer Leverkusen znów na prowadzeniu! Brandt ładnie przejął piłkę, wystawił ją do wbiegającego z drugiej linii Havertza i ten płaskim strzałem wyprowadza "Aptekarzy" na prowadzenie 2-1!
reklama

Quaison szybko doprowadza do remisu

Jeszcze nie minęło 10 minut, a w meczu Mainz z Leverkusen mamy już remis 1-1! Gola na remis zdobywa Quaison!

Przykładna kontra Bayeru i Wendell strzela na 1-0!

Świetny kontratak Bayeru i goście wychodzą na prowadzenie już w 5. minucie meczu!

Dzeko podwyższa prowadzenie Romy

Edin Dzeko ładnie zabrał się z piłką w polu karnym Chievo i strzałem z dość ostrego kąta podwyższył prowadzenie na 2-0!
reklama

El Shaarawy wyprowadza Romę na prowadzenie

Stephan El Shaarawy wykorzystuje gapiostwo obrońców i efektownym strzałem z ostrego kąta otwiera wynik spotkania! 1-0 dla Romy!

Piękne słowa trenera Wolfsburga o Kubie Błaszczykowskim

Piękne słowa trenera Wolfsburga o Kubie Błaszczykowskim
Rozmawiałem z nim na temat przyszłości, jego dalszej kariery i drogi. Wspomniał także o Polsce. Wymieniliśmy się informacjami i byliśmy zgodni co do jednego, że abstrahując od aspektów finansowych, cała sprawa z Wisłą Kraków wiążę się z wielkim ryzykiem. To, że Kuba mimo wszystko chciał pomóc swojemu klubowi, pokazuje tylko, jak wielkim jest człowiekiem. Miał oferty z innych klubów, ale zdecydował się na pomoc. Bardzo go szanuję. Poznałem go jako człowieka, który zawsze dotrzymuje słowa i zawodnika, który miał i ma wielkie umiejętności, ale które w Wolfsburgu nie zawsze miał okazję pokazywać.
Bruno Labbadia za:kicker.de

Prezes Wisły Kraków dotrzymał słowa i przefarbował włosy

Wisła Kraków przygotowała wyzwanie, którego celem było osiągnięciem 10000 sprzedanych karnetów. Wzięło w nim wiele osób, m. in. prezes klubu, Rafał Wisłocki, który obiecał, że po osiągnięciu tego pułapu przefarbuje włosy na klubowe barwy. Słowa dotrzymał! Nagranie pochodzi z twitterowego konta Wisły Kraków!
źródło:twitter.com/WislaKrakowSA
reklama