reklama

Starzyński doprowadza do remisu

Pawłowski zagrywa w pole bramkowe, tam dochodzi do niezłego bilardu i w końcu piłka wpada do bramki Lecha. Gola zdobywa Filip Starzyński, który jako ostatni dotknął piłki!
reklama

Gytkjaer dobija ''petardę'' Tiby z 23 metrów

Pedro Tiba posłał bardzo mocny strzał na bramkę Zagłębia - piłka odbiła się od słupka, od Forenca i trafiła do Christiana Gytkjaera, który wbił ją do siatki. 1-0 dla Lecha!

Drugi gol Brandta w meczu z Mainz

Bayer po przerwie kontynuuje demolkę Mainz - jest już 5-1! Drugiego gola w meczu zdobywa Julian Brandt.

Gigantyczny pech Zagłębia Lubin

Piłkarze Zagłębia przeprowadzili bardzo efektowną akcję, którą wykańczał Pawłowski, ale jego strzał jeszcze po odbiciu od poprzeczki nie przekroczył w całości linii bramkowej...
reklama

Mocny strzał Kolarova na 3-0

Aleksandar Kolarov dobrze włączył się do akcji ofensywnej i mocnym strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie Romy!

Udany debiut Grabary w nowym klubie

Udany debiut Grabary w nowym klubie

Zaskakujący strzał Bellarabiego na 4-1

Co tam się wyrabia! Bayer Leverkusen prowadzi z Mainz juz 4-1! Strzelcem gola Karim Bellarabi!

Kolejny polski klub będzie ratować finanse sprzedażą akcji?

Kolejny polski klub będzie ratować finanse sprzedażą akcji?

Brandt podwyższa prowadzenie Bayeru

Julian Brandt do asysty dorzuca gola! 3-1 dla Bayeru Leverkusen!

Havertz strzela po ładnej akcji Brandta

Bayer Leverkusen znów na prowadzeniu! Brandt ładnie przejął piłkę, wystawił ją do wbiegającego z drugiej linii Havertza i ten płaskim strzałem wyprowadza "Aptekarzy" na prowadzenie 2-1!

Quaison szybko doprowadza do remisu

Jeszcze nie minęło 10 minut, a w meczu Mainz z Leverkusen mamy już remis 1-1! Gola na remis zdobywa Quaison!

Przykładna kontra Bayeru i Wendell strzela na 1-0!

Świetny kontratak Bayeru i goście wychodzą na prowadzenie już w 5. minucie meczu!

Dzeko podwyższa prowadzenie Romy

Edin Dzeko ładnie zabrał się z piłką w polu karnym Chievo i strzałem z dość ostrego kąta podwyższył prowadzenie na 2-0!

El Shaarawy wyprowadza Romę na prowadzenie

Stephan El Shaarawy wykorzystuje gapiostwo obrońców i efektownym strzałem z ostrego kąta otwiera wynik spotkania! 1-0 dla Romy!

Piękne słowa trenera Wolfsburga o Kubie Błaszczykowskim

Piękne słowa trenera Wolfsburga o Kubie Błaszczykowskim
Rozmawiałem z nim na temat przyszłości, jego dalszej kariery i drogi. Wspomniał także o Polsce. Wymieniliśmy się informacjami i byliśmy zgodni co do jednego, że abstrahując od aspektów finansowych, cała sprawa z Wisłą Kraków wiążę się z wielkim ryzykiem. To, że Kuba mimo wszystko chciał pomóc swojemu klubowi, pokazuje tylko, jak wielkim jest człowiekiem. Miał oferty z innych klubów, ale zdecydował się na pomoc. Bardzo go szanuję. Poznałem go jako człowieka, który zawsze dotrzymuje słowa i zawodnika, który miał i ma wielkie umiejętności, ale które w Wolfsburgu nie zawsze miał okazję pokazywać.
Bruno Labbadia za:kicker.de

Prezes Wisły Kraków dotrzymał słowa i przefarbował włosy

Wisła Kraków przygotowała wyzwanie, którego celem było osiągnięciem 10000 sprzedanych karnetów. Wzięło w nim wiele osób, m. in. prezes klubu, Rafał Wisłocki, który obiecał, że po osiągnięciu tego pułapu przefarbuje włosy na klubowe barwy. Słowa dotrzymał! Nagranie pochodzi z twitterowego konta Wisły Kraków!
źródło:twitter.com/WislaKrakowSA

Ballack przeanalizował sytuację ''Lewego'' w Bayernie

Ballack przeanalizował sytuację ''Lewego'' w Bayernie
Krytyka Hamanna w stronę Lewandowskiego? Przesadza. Może mógłby być, ale nie jest. To było za ostre stwierdzenie ze strony Didiego. Nie wiem, co dokładnie miał na myśli. Jeśli analizujesz, dlaczego świetny zespół nie gra dobrze, najpierw atakujesz liderów. W mojej ocenie „Lewa” powinien po prostu przyjąć to zdanie do wiadomości i niespecjalnie się nim przejmować. To bardzo dobry piłkarz. Może w tym momencie nie jest w stu procentach szczęśliwy? Pamiętajmy, że chciał odejść. Domagał się wzmocnienia drużyny, a po sezonie kilku doświadczonych zawodników jak Franck Ribery oraz Arjen Robben odchodzą. Robert to widzi. Czasem być może wylewa frustrację na boisko, dużo gestykuluje. Z drugiej strony nie traktuję tego jako coś nienormalnego. Wręcz przeciwnie. Lewandowski ma wielkie ambicje, chce być absolutnie najlepszy na świecie. Oczekuje dużo od siebie, ale też od zespołu i ludzi w klubie. Ma do tego prawo. A jego forma? Nie czepiałbym się. Bayern gra słabo jako drużyna. Mają kłopoty na wielu pozycjach, kilka kontuzji – wszystkie mniejsze i większe rzeczy składają się na wynik końcowy. Ludzie będą krytykować taki Bayern. A krytyka skupia się na najlepszych i najsilniejszych.
Michael Ballack za:Przegląd Sportowy
reklama