reklama

Dlatego Hazard nie będzie najlepszym piłkarzem na świecie

Dlatego Hazard nie będzie najlepszym piłkarzem na świecie
Nie jestem samolubny. To może być przeszkoda do tego, by zostać najlepszym piłkarzem na świecie. Moi menedżerowie, Jose Mourinho, Antonio Conte, a teraz Maurizio Sarri, oczekują ode mnie, że będę strzelał po 40, czy 50 goli w jednym sezonie, ale nie jestem pewien, czy mogę to zrobić. Może oni myślą, że tak, ale ja w to wątpię. Na pewno będę jednak próbował. Lubię być gwiazdą, ale lubię też oddać piłkę koledze z drużyny, by i on mógł strzelić gola. Chcę pomagać zespołowi w odnoszeniu sukcesów.
Eden Hazard za:dailymail.co.uk
reklama

PIŁKARSKA FAMILIADA 3 [#2] - LIPIŃSKI FANGOL

2. odcinek 3. sezonu Piłkarskiej Familiady, którego gościem jest Lipiński z Fangol - Z boiska do sieci.
źródło:youtube.com

Dietmar Hamann dalej krytykuje ''Lewego''

Dietmar Hamann dalej krytykuje ''Lewego''
Wciąż uważam, że on nie jest tym samym piłkarzem, co rok czy półtora roku temu. Robert dalej jest najlepszą dziewiątką na świecie, ale już nie tą samą, co w przeszłości. On ma już 30 lat. Ile jeszcze będzie strzelał tyle goli? Sam nie wiem. To może być spory problem dla Bayernu, bo na rynku transferowym nie ma dziś napastników z topowego poziomu.
Dietmar Hamann za:DPA

Mama Cristiano Ronaldo walczy o życie

Mama Cristiano Ronaldo walczy o życie
Maria Dolores Aveiro, mama Cristiano Ronaldo, poinformowała w portugalskiej telewizji, że ponownie walczy o życie z powodu raka piersi. - Miałam już operację drugiej piersi w Madrycie, przeszłam radioterapię i teraz walczę o swoje życie - wyznała 64-latka. Dolores Aveiro już raz wygrała z tą chorobą, 12 lat temu. W 2007 roku lekarze usunęli guza z jej organizmu, jednak wtedy rodzina postanowiła nie dzielić się tą informacją publicznie. Sprawa ujrzała światło dzienne dopiero w 2009 roku, kiedy to Cristiano Ronaldo przelał 100 tysięcy euro szpitalowi, który uratował jego mamę podczas pierwszej walki z rakiem. Pieniądze zostały przeznaczone na budowę specjalnego oddziału dla osób walczących z rakiem.
za:leggo.it
reklama

Już dziś wielkie Derby Madrytu!

Już dziś wielkie Derby Madrytu!

Javi Martinez i "Igrzyska Śmierci"

Javi Martinez i
Pisanie sprawia mi wielką przyjemność. Jako nastolatek zacząłem nawet pisać powieść. Wierzcie mi lub nie, ale fabuła była bardzo podobna do tej z "Igrzysk Śmierci". To było bardzo dziwne doświadczenie - siedziałem w kinie i myślałem sobie: "To nie może istnieć, przecież to mój pomysł, na który wpadłem tyle lat temu, twórcy musieli włamać się do mojego komputera!".
Javi Martinez za:goal.com

Pokorne słowa Adama Nawałki po przegranej z Zagłębiem

Pokorne słowa Adama Nawałki po przegranej z Zagłębiem
Gratulacje dla Zagłębia. Nie ma co owijać bawełnę - byli lepszą drużyną w przekroju całego meczu i zasłużyli na zwycięstwo. Nie możemy opuszczać głów w tej sytuacji, tylko mocniej pracować. Na pewno nie będzie brakowało nam energii, aby przygotować się do następnego meczu. Jestem przekonany, że tak zareagujemy. Zagłębie od początku kontrolowało spotkanie. Mieliśmy poszczególne fazy gdzie przejmowaliśmy inicjatywę. Przy 1:0 mogliśmy podwyższyć wynik, ale bramka niestety nie padła. Musimy przyjąć to na klatę, przeanalizować to spotkanie i od następnego dnia ruszyć do pracy.
Adam Nawałka za:sportowefakty.wp.pl
reklama