Zaskakujący przebieg meczu BVB - Hoffenheim

Borussia Dortmund trwoni trzybramkowe prowadzenie!

Co za historia! Borussia Dortmund do 75. minuty meczu z Hoffenheim prowadziła 3-0, lecz w ciągu kilkunastu minut roztrwoniła przewagę i mecz zakończył się wynikiem 3-3! Gola na wagę remisu ładnym "szczupakiem" strzelił Belfodil.

Salah strzela Bournemouth gola na 3-0

Liverpool podwyższa prowadzenie w meczu z Bournemouth! Po efektownej asyście Firmino i golu Salaha prowadzą już 3-0!

Pewny strzał Ramosa z rzutu karnego

Jose Maria Gimenez fauluje Viniciusa Juniora na linii pola karnego i arbiter po konsultacji z VARem wskazuje na wapno! Do piłki podchodzi Sergio Ramos i tym razem bez "panenki" pokonuje Oblaka. I ta cieszynka... xD

Kontrowersyjne wejście Correi przed golem Griezmanna

Arbiter korzystał z systemu VAR, sprawdzając, czy w tej sytuacji nie doszło do faulu Correi na Viniciusie. Jego zdaniem przewinienia nie było... Ale czy na pewno?