Bruma pokonuje własnego bramkarza

Bruma tak niefortunnie próbował przeszkodzić Lewandowskiemu, że... zaskoczył własnego bramkarza. Bayern - Schalke 1-0!

Fanstastyczny gol Cabrery z rzutu wolnego

Airam Cabrera przymierzył z około 25 metrów z rzutu wolnego i nie dał szans bramkarzowi! Cracovia - Piast 1-1!

Jubileuszowy gol Garetha Bale'a

Felix strzela gola Cracovii

Piast obejmuje prowadzenie w meczu z Cracovią! Po golu Felixa jest 1-0!

Ulga kibiców Real Madryt

Samobójczy gol Kolasinaca

Obrońca Arsenalu wyręczył napastników Huddersfield i strzelił za nich honorowego gola. "Kanonierzy" wygrywają ten mecz 2-1!

XI Bayernu na mecz z Schalke

XI Piasta na mecz z Cracovią

XI Cracovii na mecz z Piastem

Gareth Bale strzela gola na 3-1 dla Realu

Luka Modric wypatrzył Garetha Bale'a na lewym skrzydle i posłał do niego piłkę, a Walijczyk na dużym spokoju skierował futbolówkę do bramki Jana Oblaka! Atletico - Real Madryt 1-3!

Pewny rzut karny Cavaniego

Urugwajczyk podszedł do piłki ustawionej na 11 metrze i nie dał żadnych szans bramkarzowi Bordeaux. 1-0 dla PSG!

Jedna wielka walka w derbach Madrytu

Piękny, nieuznany gol Alvaro Moraty

To mogło być jedno z najpiękniejszych trafień w karierze Alvaro Moraty, gdyby nie... spalony, którego wypatrzyli sędziowie VAR. Wynik bez zmian i Real Madryt wciąż prowadzi z Atletico 2-1!

Zaskakujący przebieg meczu BVB - Hoffenheim

Borussia Dortmund trwoni trzybramkowe prowadzenie!

Co za historia! Borussia Dortmund do 75. minuty meczu z Hoffenheim prowadziła 3-0, lecz w ciągu kilkunastu minut roztrwoniła przewagę i mecz zakończył się wynikiem 3-3! Gola na wagę remisu ładnym "szczupakiem" strzelił Belfodil.

Salah strzela Bournemouth gola na 3-0

Liverpool podwyższa prowadzenie w meczu z Bournemouth! Po efektownej asyście Firmino i golu Salaha prowadzą już 3-0!

Pewny strzał Ramosa z rzutu karnego

Jose Maria Gimenez fauluje Viniciusa Juniora na linii pola karnego i arbiter po konsultacji z VARem wskazuje na wapno! Do piłki podchodzi Sergio Ramos i tym razem bez "panenki" pokonuje Oblaka. I ta cieszynka... xD