Ładne uderzenie Gundogana na 4:0

4:0 dla Manchesteru City w 25. minucie meczu! Gundogan uderzył zza pola karnego i gol!

Drugi gol Sergio Aguero z Chelsea

Fatalna postawa defensywy "The Blues"! 3:0 dla City!

KOSMICZNY gol Aguero z Chelsea!

Ale przymierzył! Co za gol! 2:0 dla Manchesteru City!

Raheem Sterling strzela w 4. minucie meczu z Chelsea!

Co za początek wielkiego hitu Premier League! Raheem Sterling pakuje piłkę pod poprzeczkę i Manchester City prowadzi z Chelsea 1-0 już od 4. minuty!

Skład Legii na mecz z Wisłą Płock

"Zabójcza" kontra Heung-min Sona

Heung-min Son dostał kapitalną piłkę jeszcze na własnej połowie i pognał z nią na bramkę Schmeichela, kończąc akcję pewnym strzałem. 3-1 dla Tottenhamu!

Skład Chelsea na mecz z Manchesterem City

Skład Manchesteru City na mecz z Chelsea

Kontaktowe trafienie Jamiego Vardy'ego

Jamie Vardy rehabilituje się za niestrzelony rzut karny i pokonuje Hugo Llorisa, zdobywając gola na 1-2!

Kiepskie wejście w mecz Vardy'ego

Kibice Nantes oddali na trybunach hołd Emiliano Sali

Eriksen huknął sprzed pola karnego na 2-0

Christian Eriksen świetnie przymierzył sprzed pola karnego i nie dał szans Kasperowi Schmeichelowi. 2-0 dla Tottenhamu!

Vardy marnuje karnego w swoim 1. kontakcie z piłką

Jamie Vardy zmienia Demaraya Greya w momencie, kiedy Leicester City otrzymało rzut karny. Naturalnie w tej sytuacji do piłki podszedł angielski napastnik, jednak Hugo Lloris wyczuł jego próbę z 11 metrów. Tottenham wciąż na prowadzeniu!

Kylian Mbappe pomaga w znalezieniu pilota samolotu Emiliano Sali

Jak podały angielskie media, Kylian Mbappe przekazał 35 tysięcy euro na zbiórkę zorganizowaną przez rodzinę Davida Ibbotsona, pilota samolotu, który rozbił się nad kanałem La Manche. Służby ratunkowe odnalazły wcześniej ciało Emiliano Sali, a dzięki zbiórce będą możliwe dalsze poszukiwania ciała pilota.
za:espnfc.com

Ile znaczy 9 lat w piłce nożnej...

Kolejny cel Lewandowskiego w karierze

Zdobycie 100 goli na Allianz Arena to marzenie, które właśnie się spełniło. To coś, z czego powinienem być dumny. Jestem bardzo szczęśliwy. Prześcignięcie Claudio Pizarro w klasyfikacji najlepszych zagranicznych strzelców Bundesligi to następny krok w mojej karierze. Mam nadzieję, że w następnym meczu to osiągnę.
Robert Lewandowski za:sportowefakty.wp.pl

Kiedy memy wkraczają do prawdziwego życia...