reklama

Zdrowia nie można kupić

Zdrowia nie można kupić
reklama

Probierz: Real żałuje, że nie powalczył o Piątka

Probierz: Real żałuje, że nie powalczył o Piątka
Szybki rozwój kariery Piątka? Nie jestem tym zaskoczony, ponieważ znam go dobrze i wiem, że ma wszystko, aby być świetnym napastnikiem. Korzysta z obu nóg, jest rewelacyjny w powietrzu, a do tego potrafi skutecznie utrzymać się przy piłce. Często wystarczy mu pół szansy, aby wpisać się na listę strzelców. Ponadto jest bardzo dobrze przygotowany pod względem taktycznym oraz fizycznym. Jednak jego największym atutem jest chęć poświęcania się pracy, również trudnej, aby poprawić się w najdrobniejszych szczegółach. Jego miejsce jest w topowych klubach. Dla włoskich fanów, szczególnie „Rossonerich”, jest to wspaniałe, ponieważ mogą go podziwiać w każdy weekend. Jestem pewien, że Piątek doprowadzi Milan na jego należyte miejsce w pierwszej czwórce Serie A. Potem, w przyszłości, może stać się gwiazdą na miarę Realu Madryt. Uważam, że oni, dyrektorzy Realu Madryt, żałują, że w styczniu wystarczająco o niego nie powalczyli. Naprawdę o nim myśleli, ale Milan chciał go bardziej.
Michał Probierz za:La Gazzetta dello Sport

Legia odrzuciła zimą wiele ofert

Legia odrzuciła zimą wiele ofert
Styczeń był bardzo intensywny. Do klubu wpłynęły oferty za Jarosława Niezgodę, Sebastiana Szymańskiego i Carlitosa. Ostatnio było głośno o ofercie z New York City, która rzeczywiście do nas trafiła, ale Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu i w tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą. W przypadku Jarka i Sebastiana również podjęliśmy decyzję, że nie jest to jeszcze dobry moment na ich sprzedaż.
Radosław Kucharski za:legia.com

Nowa *cieszynka* Cristiano Ronaldo

Podczas meczu z Sassuolo Cristiano zaprezentował nową "cieszynkę". O co chodzi? Sprawdźcie!
źródło:youtube.com
reklama

Sancho i Diallo opóźnili wylot BVB

Sancho i Diallo opóźnili wylot BVB
Jadon Sancho opóźnił wylot Borussii Dortmund do Londynu. Wszystko przez to, że nie zabrał ze sobą dokumentów. Podobnym brakiem wyobraźni popisał się obrońca Abdou Diallo. Przez dwóch nieuważnych piłkarzy cała ekipa BVB wyleciała na mecz Ligi Mistrzów 20 minut później niż wcześniej było to zaplanowane.
za:dailymail.co.uk

Okładka norweskiego dziennika przed meczem United z PSG

Okładka norweskiego dziennika przed meczem United z PSG
- 53 dni z uśmiechem - głosi napis na okładce. Czy po dzisiejszym meczu Norweg też będzie się uśmiechać?

8 lat temu Rooney pozamiatał w derbach

8 lat temu Rooney pozamiatał w derbach
reklama