PSG mówi SPRAWDZAM!

Przed Manchesterem United Ole Gunnara Solskjaera największe dotychczasowe wyzwanie. PSG zagra dziś poważnie osłabione, jednak pomimo tego będzie dla gospodarzy naprawdę sporym wyzwaniem. Jakie typy na to spotkanie są warte uwagi?

🔎 Sprawdź ZAPOWIEDŹ i TYPY 


Chcesz sprawdzić się bez ryzyka w zakładach bukmacherskich?
👉Odbierz 10zł DARMOWY ZAKŁAD


Kochasz piłkę nożną i chesz podzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami?
Dołącz do grupy Typeria na FB!

 

Graj odpowiedzialnie! Propozycje typów bukmacherskich przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedzi spotkań zamieszczane na stronach Typeria.pl oraz Fangol.pl to tylko propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.

 

 

reklama

Higuain miał piłkarską przewagę od dziecka

Higuain miał piłkarską przewagę od dziecka
Już na początku miałem przewagę, bo mój tato był kiedyś piłkarzem i dzięki niemu dorastałem, a wokół mnie była piłka. To miało dla mnie duże znaczenie. Moje dzieciństwo był wspaniałe, dorastałem w małym miasteczku. Mogłem cały czas spędzać na grze z moimi przyjaciółmi. Miałem wszystko, czego potrzebuje dziecko, a co więcej, miałem cele w życiu, a rodzina pomagała mi je osiągnąć.
Gonzalo Higuain za:chelseafc.com

Nie żyje legenda angielskiej piłki

Nie żyje legenda angielskiej piłki
W wieku 81 zmarł Gordon Banks, były bramkarz reprezentacji Anglii, z którą w 1966 roku sięgnął po mistrzostwo świata. Banks aż 6-krotnie był wybierany przez FIFA najlepszym bramkarzem globu i jest uznawany za jednego z najlepszych golkiperów w historii futbolu. W ciągu swojej kariery występował dla takich klubów, jak Leicester City, Stoke City czy Chesterfield. Od 2015 roku Gordon Banks walczył z rakiem jelita.
za:BBC

UEFA uczci pamięć Emiliano Sali

UEFA uczci pamięć Emiliano Sali
UEFA poinformowała, że przed każdym meczem Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy rozgrywanym w obecnym tygodniu będzie miała miejsce minuta ciszy, w celu uhonorowania tragicznie zmarłego Emiliano Sali.
za:uefa.com
reklama

Zdrowia nie można kupić

Zdrowia nie można kupić

Probierz: Real żałuje, że nie powalczył o Piątka

Probierz: Real żałuje, że nie powalczył o Piątka
Szybki rozwój kariery Piątka? Nie jestem tym zaskoczony, ponieważ znam go dobrze i wiem, że ma wszystko, aby być świetnym napastnikiem. Korzysta z obu nóg, jest rewelacyjny w powietrzu, a do tego potrafi skutecznie utrzymać się przy piłce. Często wystarczy mu pół szansy, aby wpisać się na listę strzelców. Ponadto jest bardzo dobrze przygotowany pod względem taktycznym oraz fizycznym. Jednak jego największym atutem jest chęć poświęcania się pracy, również trudnej, aby poprawić się w najdrobniejszych szczegółach. Jego miejsce jest w topowych klubach. Dla włoskich fanów, szczególnie „Rossonerich”, jest to wspaniałe, ponieważ mogą go podziwiać w każdy weekend. Jestem pewien, że Piątek doprowadzi Milan na jego należyte miejsce w pierwszej czwórce Serie A. Potem, w przyszłości, może stać się gwiazdą na miarę Realu Madryt. Uważam, że oni, dyrektorzy Realu Madryt, żałują, że w styczniu wystarczająco o niego nie powalczyli. Naprawdę o nim myśleli, ale Milan chciał go bardziej.
Michał Probierz za:La Gazzetta dello Sport

Legia odrzuciła zimą wiele ofert

Legia odrzuciła zimą wiele ofert
Styczeń był bardzo intensywny. Do klubu wpłynęły oferty za Jarosława Niezgodę, Sebastiana Szymańskiego i Carlitosa. Ostatnio było głośno o ofercie z New York City, która rzeczywiście do nas trafiła, ale Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu i w tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą. W przypadku Jarka i Sebastiana również podjęliśmy decyzję, że nie jest to jeszcze dobry moment na ich sprzedaż.
Radosław Kucharski za:legia.com
reklama