reklama

Faworyt Zlatana w starciu PSG z United

Faworyt Zlatana w starciu PSG z United
W przypadku United może się wydarzyć wszystko i nie ma znaczenia, z kim grają. PSG spotka się z zespołem, który właśnie teraz ma swój moment. Jeśli wcześniej zostałbym zapytany, to powiedziałbym: „OK, PSG jest faworytem”. Ale teraz jest to trudne. Postawiłbym jednak na PSG, to oni są małym faworytem ze względu na piłkarzy, których mają. Bez względu na to, kto awansuje, to nadal będę miał swój zespół w Lidze Mistrzów. Będę więc zadowolony z każdego rozstrzygnięcia.
Zlatan Ibrahimović za:FOX Sports
reklama

PSG mówi SPRAWDZAM!

Mecz z PSG będzie najpoważniejszym dotychczasowym wyzwaniem Manchesteru prowadzonego przez Solskjaera. Czy gospodarze podołają zadaniu?
Czytaj więcej...

Higuain miał piłkarską przewagę od dziecka

Higuain miał piłkarską przewagę od dziecka
Już na początku miałem przewagę, bo mój tato był kiedyś piłkarzem i dzięki niemu dorastałem, a wokół mnie była piłka. To miało dla mnie duże znaczenie. Moje dzieciństwo był wspaniałe, dorastałem w małym miasteczku. Mogłem cały czas spędzać na grze z moimi przyjaciółmi. Miałem wszystko, czego potrzebuje dziecko, a co więcej, miałem cele w życiu, a rodzina pomagała mi je osiągnąć.
Gonzalo Higuain za:chelseafc.com

Nie żyje legenda angielskiej piłki

Nie żyje legenda angielskiej piłki
W wieku 81 zmarł Gordon Banks, były bramkarz reprezentacji Anglii, z którą w 1966 roku sięgnął po mistrzostwo świata. Banks aż 6-krotnie był wybierany przez FIFA najlepszym bramkarzem globu i jest uznawany za jednego z najlepszych golkiperów w historii futbolu. W ciągu swojej kariery występował dla takich klubów, jak Leicester City, Stoke City czy Chesterfield. Od 2015 roku Gordon Banks walczył z rakiem jelita.
za:BBC
reklama

UEFA uczci pamięć Emiliano Sali

UEFA uczci pamięć Emiliano Sali
UEFA poinformowała, że przed każdym meczem Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy rozgrywanym w obecnym tygodniu będzie miała miejsce minuta ciszy, w celu uhonorowania tragicznie zmarłego Emiliano Sali.
za:uefa.com

Zdrowia nie można kupić

Zdrowia nie można kupić

Probierz: Real żałuje, że nie powalczył o Piątka

Probierz: Real żałuje, że nie powalczył o Piątka
Szybki rozwój kariery Piątka? Nie jestem tym zaskoczony, ponieważ znam go dobrze i wiem, że ma wszystko, aby być świetnym napastnikiem. Korzysta z obu nóg, jest rewelacyjny w powietrzu, a do tego potrafi skutecznie utrzymać się przy piłce. Często wystarczy mu pół szansy, aby wpisać się na listę strzelców. Ponadto jest bardzo dobrze przygotowany pod względem taktycznym oraz fizycznym. Jednak jego największym atutem jest chęć poświęcania się pracy, również trudnej, aby poprawić się w najdrobniejszych szczegółach. Jego miejsce jest w topowych klubach. Dla włoskich fanów, szczególnie „Rossonerich”, jest to wspaniałe, ponieważ mogą go podziwiać w każdy weekend. Jestem pewien, że Piątek doprowadzi Milan na jego należyte miejsce w pierwszej czwórce Serie A. Potem, w przyszłości, może stać się gwiazdą na miarę Realu Madryt. Uważam, że oni, dyrektorzy Realu Madryt, żałują, że w styczniu wystarczająco o niego nie powalczyli. Naprawdę o nim myśleli, ale Milan chciał go bardziej.
Michał Probierz za:La Gazzetta dello Sport
reklama