reklama

PIŁKARSKIE KALAMBURY [#2] - LIPIŃSKI vs FOOTBREAK

Była Piłkarska Familiada, a teraz czas na Piłkarskie Kalambury. Kto okazał się lepszy? Sprawdźcie!
źródło:youtube.com
reklama

Arbeloa czeka na koniec kariery Messiego

Arbeloa czeka na koniec kariery Messiego
Nie jestem antybarcelonistą. Natomiast chcę, aby Barcelona zawsze przegrywała. To oznacza korzyść dla Realu Madryt. Jeśli mam być szczery, to życzę sobie, aby Barca przegrywała nawet na treningu. Chciałbym, żeby Barca nie przeszła do kolejnej fazy w Lidze Mistrzów, bo to oznacza jednego rywala mniej. Szanuję Barcelonę. To wielka drużyna i ma w kadrze wielkiego piłkarza, jakim jest Messi. On jest bardzo dobry, chociaż ja nie byłem w stanie czerpać przyjemności z jego gry i pewnie nigdy tego nie doświadczę. Mam nadzieję, że nie będzie zwlekał zbyt długo z przejściem na sportową emeryturę. Już odliczam dni do końca jego kariery.
Alvaro Arbeloa za:El Chiringuito

Michał Pazdan nie miał problemu z Sa Pinto

Michał Pazdan nie miał problemu z Sa Pinto
Wiadomo, Sa Pinto miał swoje zdanie, ale ja nie miałem z nim żadnego problemu. Kiedy się żegnaliśmy, życzył mi powodzenia i zapewnił, że gdyby w Turcji coś nie wypaliło, to drzwi w Legii pozostaną dla mnie otwarte. Nigdy nie miałem konfliktu z żadnym trenerem. Jestem spokojnym człowiekiem. Przez to czasami może więcej tracę, niż zyskuję, ale taki już mam charakter i to się nie zmieni. Dlaczego nie grałem? Źle zacząłem w meczu z Cracovia, a później doznałem kontuzji w meczu z Piastem w Pucharze Polski. Po trzech tygodniach wróciłem do zajęć z drużyną, ale mogłem trenować jedynie na 50-70 procent, bo uraz nie był wyleczony. To zbiegło się z początkiem pracy trenera Sa Pinto w Legii. Drużyna zaczęła wygrywać, grała coraz lepiej i szkoleniowiec nie miał podstaw do rotacji w składzie.
Michał Pazdan za:sport.se.pl

Islam Slimani zapakował gola Zenitowi

No i mamy pierwszego gola w europejskich pucharach na wiosnę! Islam Slimani trafia do bramki Zenitu i Fenerbahce prowadzi 1-0!
reklama

Solskjaer już nie może doczekać się meczu z PSG

Solskjaer już nie może doczekać się meczu z PSG

Vinicius Junior zajął miejsce Cristiano Ronaldo

Vinicius Junior zajął miejsce Cristiano Ronaldo

Kibice PSG szaleją na ulicach Manchesteru

Do meczu zostało jeszcze kilka godzin, ale kibice PSG od wczesnego popołudnia dają o sobie znać na ulicach Manchesteru!
reklama