reklama

"Krzywy" podsumował United Solskjaera

reklama

Mioduski o konflikcie Sa Pinto z dziennikarką

Mioduski o konflikcie Sa Pinto z dziennikarką
Uważam oczywiście, że jest to niepotrzebne. Nikomu. Ani nam, ani „Przeglądowi”. Mam inną naturę niż Ricardo i na jego miejscu zareagowałbym inaczej. Ale z drugiej strony wiem, że czuje się traktowany przez niektórych niesprawiedliwie. Wciąż się go ocenia, że tyran, że dyktator, despota… Jest bardzo wymagającym perfekcjonistą, ale przeszkadza to głównie odstawionym piłkarzom i budowanie obrazu szatni oraz trenera na ich przekazach nie jest wiarygodne ani uczciwe. Sa Pinto to fighter, on to odbiera jako atak na siebie i na drużynę, a drużynę zawsze chroni…
Dariusz Mioduski za:sport.se.pl

Paul Pogba wylatuje z boiska w końcówce spotkania!

Manchester United kończy mecz w "10"! Pogba ostro atakuje nogi Daniego Alvesa, za co arbiter pokazuje mu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę!

Wielki wieczór Nicolo Zaniolo

Wielki wieczór Nicolo Zaniolo
reklama

Di Maria zwyzywał kibiców Manchesteru United

Fani Manchesteru United przez cały mecz obrażali i gwizdali na Angela Di Marię, więc ten nie wytrzymał i po golu Kimbpembe wykrzyczał w ich kierunku wyraźne "F*CK OFF!!!"

Podsumowanie występu Di Marii

Podsumowanie występu Di Marii

De Gea instynktownie zatrzymał Kyliana Mbappe

Kylian Mbappe znalazł się w świetnej sytuacji, aby podwyższyć prowadzenie PSG, ale spotkał na swojej drodze Davida De Geę, który w kapitalny sposób go zatrzymał. PSG wciąż prowadzi 2-0!
reklama