reklama

Courtois krytykuje Bale'a za nie integrowanie się z zespołem

Courtois krytykuje Bale'a za nie integrowanie się z zespołem
Bardzo trudno jest opisać Garetha jednym słowem. Powiedziałbym, że ma wiele talentu, ale to jest wstyd, że tak często jest on tłumiony. Pewnej nocy mieliśmy kolację z całym składem, ale Bale i Kroos się nie pojawili. Uważali, że kolacja jest zbyt późno. Umówiliśmy się w restauracji o 21:30 i zaczęliśmy posiłek około 22.15 i do północy mieliśmy kawę. Chodzimy do łóżka około godziny 1 w nocy. Musimy codziennie trenować o 11 rano. Myślę, że to idealny czas. Ale Bale powiedział nam:"Nie przychodzę do was, chłopaki, idę spać o 23".
Thibaut Courtois za:skysports.com
reklama

"Lewy" o krytyce i radzeniu sobie z nią

Na pewno dotyka, tym bardziej, jeśli mówimy o internecie. Pomimo tego, że potrafię się od tego odciąć, że już trochę tę skórę, ten pancerz potrafiłem sobie zbudować, to gdzieś tam zawsze to w mniejszym lub większym stopniu dochodzi. Młodzież styka się z tym na co dzień, a są osoby, które nie potrafią sobie poradzić i wtedy wiemy, co może się stać. Mnie, Polakowi, udało się zburzyć te mury albo to, jak kiedyś Polak był postrzegany w Niemczech. To jest coś, co powoduje u mnie taką dodatkową motywację do tego, że warto ciężko pracować.
Robert Lewandowski za:"TVN24"

Casemiro wyręcza ofensywnych graczy "Królewskich"

Casemiro wyręcza ofensywnych graczy

Tonii Kroos prosto na głowę Casemiro i Real obejmuje prowadzenie

W 25. minucie "Los Blancos" napoczynają rywala. Casemiro wyskoczył najwyżej w polu karnym i precyzyjnym uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce Girony! Real prowadzi 1:0.
reklama

Luis Suarez poraża nieskutecznością w Barcelonie

Luis Suarez poraża nieskutecznością w Barcelonie

Legia ogra Cracovię, a może niespodzianka? Odbierz prezent od LV Bet i sam zdecyduj !

Sa Pinto, czy Michał Probierz? Obaj szkoleniowcy mają w swoich klubach naprawdę dużą władzę. Kto będzie górą w dzisiejszym starciu?
Czytaj więcej...

Pique skrytykował grę Barcy w meczu z Valladolid

Pique skrytykował grę Barcy w meczu z Valladolid
Wróciliśmy na ścieżkę zwycięstwa, która po dwóch remisach jest zawsze dobra, chociaż wrażenia nie były dobre. We wtorek, jeśli się nie poprawimy, będziemy mieli zły czas. Nie graliśmy dobrze. To nie był też świetny mecz. Jedyną dobrą wiadomością było zwycięstwo. Musimy odnaleźć płynność. Nie byliśmy Barceloną, którą pragniemy być. Jeśli nie będziemy wykorzystywać stwarzanych okazji, wówczas staniemy się słabszym zespołem. Oczywiście mamy już za sobą sporo spotkań, a nogi są ciężkie. Mieliśmy jednak tydzień odpoczynku i wrażenie nie są takie, jakich oczekiwaliśmy.
Gerard Pique za:"Mundo Deportivo"
reklama