XI Cracovii na mecz z Legią

XI Legii na mecz z Cracovią

Premierowy gol Łukasza Teodorczyka w Serie A na wagę wygranej z Udinese 1:0!

Sędzia po analizie VAR podyktował rzut karny. Polski napastnik podszedł do piłki i trafił wprost w bramkarza, ale zdążył z dobitką. Udinese dzięki niemu wygrywa 1:0 z Chievo! Co ciekawe, Polak pojawił się na murawie w 82. minucie.

Gdy nie idzie i trener decyduje się na 2 zmiany w... 30.minucie ;)

Prowadzili 13:0, ale musieli już po pół godzinie meczu zmienić 2 zawodników! :D

Danny Da Costa pakuje piłkę do siatki Moenchengladbach

Piłka po nieudanym strzale Jonathana de Guzmana ląduje pod nogami Da Costy, który nie marnuje sytuacji i trafia na 1:0! Eintracht prowadzi z Borussią MG.

Bo w piłce wszystko szybko się zmienia

Fin zdobył dla Norwich już 23 gole na zapleczu Premier League w sezonie 2018/19!

Kontrowersyjny gol dla Zagłębia na 2:0

Zdaniem arbitra piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową, ale powtórki mówią raczej co innego... Trafienie zostało zapisane na konto Bohara. Zagłębie - Miedź 2:0.

Pawłowski po błędzie Kanibołockiego na 1:0

Kanibołocki fatalnie interweniuje po strzale Starzyńskiego z wolnego i do piłki dopada Bartłomiej Pawłowski, który na raty umieszczą ją w siatce. Zagłębie - Miedź 1:0.

Kevin Prince-Boateng został okradziony w trakcie meczu

Dom nowego nabytku Barcy padł lupem złodziei. Hiszpańska gazeta "Mundo Deportivo" poinformowała, że włamywacze ukradli biżuterię wartą ok. 300 tys. euro oraz gotówkę. Boateng zagrał wczoraj po raz pierwszy w podstawowym składzie "Blaugrany", ale niestety nie będzie dobrze wspominać tego meczu. Już w 60. minucie został zdjęty z boiska przez Ernesto Valverde, a po zakończeniu spotkania dowiedział się o kradzieży.
za:"Mundo Deportivo"