Cabrera strzelił z karnego w słupek

Sędzia podyktował rzut karny za faul na Wdowiaku, do piłki podszedł Cabrera i... nie ma gola! Cracovia wciąż prowadzi z Legią 2-0.

XI Napoli na mecz z Torino

Piłkarz Wimbledonu przefarbował brodę

Scott Wagstaff obiecał, że w przypadku awansu Wimbledonu do 5. rundy Pucharu Anglii przefarbuje brodę na barwy klubowe. Słowa dotrzymał :D

Fatalna pierwsza połowa Legii

Drugi gol Hernandeza w meczu z Legią

Javier Hernandez w cztery minuty strzela dwa gole Legii! Cracovia prowadzi na Łazienkowskiej 2-0!

Javi Hernandez strzela gola Legii

Wdowiak wypatrzył Hernandeza w polu karnym Legii, dograł mu piłkę i... Cracovia prowadzi 1-0!

Słowa trenera Newport do Guardioli przed meczem z City

Móc ciebie poznać to przyjemność. Jesteś absolutnym geniuszem.
Mike Flynn, trener Newport za:@btsportfootball

A na Legii sylwester ;)

Absurdalny mecz we włoskiej trzeciej lidze

Do bardzo nietypowego meczu doszło w Serie C. Pro Piacenza wyszła na mecz z Cuneo tylko z siedmioma zawodnikami w składzie (na mecz przyjechał jeszcze jeden piłkarz, ale nie miał dokumentów pozwalających na udział w spotkaniu). Piacenza trzy wcześniejsze mecze przegrała walkowerem - kolejny mecz, na który nie wystawiliby wymaganej liczby piłkarzy, skutkowałby wykluczeniem z rozgrywek, stąd przyjazd na mecz w kilkuosobowym składzie. Najstarszy, 19-letni piłkarz został wpisany do protokołu meczowego jako trener. Jak można się domyślić mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy, którzy wygrali 20-0.
za:calciomercato.com

Bramkarz Miedzi asystuje przy... golu Zagłębia

Co za kuriozalna sytuacja! Anton Kanibołocki posłał podanie do... nikogo, a Filip Jagiełło popisał się przytomnością umysłu i błyskawicznie uderzył na bramkę Miedzi. Efekt? Gol na 3-0 dla Zagłębia Lubin!

XI Cracovii na mecz z Legią

XI Legii na mecz z Cracovią

Premierowy gol Łukasza Teodorczyka w Serie A na wagę wygranej z Udinese 1:0!

Sędzia po analizie VAR podyktował rzut karny. Polski napastnik podszedł do piłki i trafił wprost w bramkarza, ale zdążył z dobitką. Udinese dzięki niemu wygrywa 1:0 z Chievo! Co ciekawe, Polak pojawił się na murawie w 82. minucie.

Gdy nie idzie i trener decyduje się na 2 zmiany w... 30.minucie ;)

Prowadzili 13:0, ale musieli już po pół godzinie meczu zmienić 2 zawodników! :D

Danny Da Costa pakuje piłkę do siatki Moenchengladbach

Piłka po nieudanym strzale Jonathana de Guzmana ląduje pod nogami Da Costy, który nie marnuje sytuacji i trafia na 1:0! Eintracht prowadzi z Borussią MG.

Bo w piłce wszystko szybko się zmienia

Fin zdobył dla Norwich już 23 gole na zapleczu Premier League w sezonie 2018/19!

Kontrowersyjny gol dla Zagłębia na 2:0

Zdaniem arbitra piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową, ale powtórki mówią raczej co innego... Trafienie zostało zapisane na konto Bohara. Zagłębie - Miedź 2:0.