Manchester City pokazał jak odwrócić losy meczu

Schalke dokonało niemożliwego

Morata prześladowany przez VAR

Reakcja Diego Simeone na gola na 1-0

Sterling daje zwycięstwo Manchesterowi City

Co za historia! Grający w dziesiątkę Manchester City odwraca losy meczu z Schalke i wychodzi z 1-2 na 3-2! Gola na wagę zwycięstwa w 90. minucie strzelił Sterling po fatalnym błędzie obrońcy Schalke.

Fenomenalny gol Sane z rzutu wolnego!

Leroy Sane w wielkim stylu wlał nadzieję w serca kibiców Manchesteru City! Kilka minut po wejściu na boisko popisał się genialnym strzałem z rzutu wolnego i w meczu z Schalke jest 2-2!

Diego Godin strzela na 2-0 dla Atletico

Kolejny stały fragment i kolejny gol Atletico! Diego Godin idealnie zmieścił piłkę między Cristiano Ronaldo i słupkiem bramki. Atletico - Juventus 2-0!

Gimenez strzela po zamieszaniu podbramkowym

Atletico przeważało od dłuższego czasu i w końcu jest gol! W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Gimenez, który strzelił gola na 1-0 w meczu z Juventusem!

VAR anulował pierwszego gola Moraty dla Atletico

Nieuznany gol Alvaro Moraty

Pierwszy gol Alvaro Moraty w barwach Atletico? Nie tak szybko! Sędzia po obejrzeniu powtórek uznał, że napastnik faulował Chielliniego i gola nie uznał. Wciąż 0-0!

Dwa oblicza Schalke

Szczęsny czubkami palców strąca piłkę na poprzeczkę

Wydawało się, że Wojciech Szczęsny popełnił błąd i dał się przelobować, ale polski bramkarz pokazał wielką klasę i czubkami palców strącił piłkę na poprzeczkę! W meczu Atletico z Juventusem wciąż 0-0!

Fantastyczny gol Di Marii z rzutu wolnego

GOOOOOOOL! Co za trafienie Argentyńczyka! Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki Montpellier. 2-1 dla PSG!

Gest Cristiano Ronaldo w kierunku kibiców Atletico

Portugalczyk wyciągnął w kierunku kibiców Atletico pięć palców i zaczął nimi machać. Czyżby chodziło mu o pięć wygranych w Lidze Mistrzów?