Bramkarze z największą liczbą czystych kont w bieżącym sezonie Premier League

Najlepsi strzelcy w czołowych ligach europejskich w sezonie 2018/19

Trener Napoli wytłumaczył, dlaczego zdjął z boiska Milika po czerwonej kartce bramkarza

Musieliśmy podjąć decyzję w ułamku sekundy. Było 0:0 (Napoli -Juventus - przyp. red.), więc uznaliśmy, że Lorenzo Insigne bardziej przyda nam się w grze z kontry. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zmienić Milika.
Carlo Ancelotti za:football-italia.net

Szokujące nagranie z piłkarzem atakującym rywali... żyletką

Do zdarzenia doszło w 3. lidze tureckiej. To jest po prostu nie do pomyślenia, że takie incydenty mają w ogóle miejsce!

Niesamowita przemowa Pochettino w przerwie meczu z Arsenalem

Menedżer powiedział nam w przerwie kilka rzeczy i to był punkt zwrotny, ponieważ zazwyczaj jest on bardzo spokojny i opanowany. Zazwyczaj podczas tych 15 minut z nami rozmawia. Tym razem wyglądało to jednak, jakby wysyłał nas na wojnę. To była jedna z najlepszych rzeczy, jakich byłem świadkiem w piłce nożnej, mówię oczywiście o jego przemowie z przerwy meczu z Arsenalem. To była jedna z najlepszych przemów, jakie słyszałem w czasie całej mojej piłkarskiej kariery! Zazwyczaj mówi bardzo spokojnie - wszyscy widzą, jaki jest opanowany przy linii bocznej - może poza meczem z Burnley... Ale tym razem biła z niego prawdziwa pasja. Po tym przemówieniu naprawdę czułem się, jakbym szedł na wojnę. Nie przywykliśmy do przegrywania dwóch meczów z rzędu. Coś musiało się zmienić. Myślę, że on po prostu chciał spróbować nowego podejścia. Ale mi osobiście podobało się, co zrobił w przerwie, to mnie naprawdę nakręciło. Jak zwykle to sprawiło, że chciałem za niego walczyć, że chciałem walczyć za moich kolegów i za cały klub. Uwielbiam takie rzeczy!
Danny Rose za:mirror.co.uk