Bramkarze z największą liczbą czystych kont w bieżącym sezonie Premier League

Najlepsi strzelcy w czołowych ligach europejskich w sezonie 2018/19

Trener Napoli wytłumaczył, dlaczego zdjął z boiska Milika po czerwonej kartce bramkarza

Musieliśmy podjąć decyzję w ułamku sekundy. Było 0:0 (Napoli -Juventus - przyp. red.), więc uznaliśmy, że Lorenzo Insigne bardziej przyda nam się w grze z kontry. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zmienić Milika.
Carlo Ancelotti za:football-italia.net

Szokujące nagranie z piłkarzem atakującym rywali... żyletką

Do zdarzenia doszło w 3. lidze tureckiej. To jest po prostu nie do pomyślenia, że takie incydenty mają w ogóle miejsce!

Niesamowita przemowa Pochettino w przerwie meczu z Arsenalem

Menedżer powiedział nam w przerwie kilka rzeczy i to był punkt zwrotny, ponieważ zazwyczaj jest on bardzo spokojny i opanowany. Zazwyczaj podczas tych 15 minut z nami rozmawia. Tym razem wyglądało to jednak, jakby wysyłał nas na wojnę. To była jedna z najlepszych rzeczy, jakich byłem świadkiem w piłce nożnej, mówię oczywiście o jego przemowie z przerwy meczu z Arsenalem. To była jedna z najlepszych przemów, jakie słyszałem w czasie całej mojej piłkarskiej kariery! Zazwyczaj mówi bardzo spokojnie - wszyscy widzą, jaki jest opanowany przy linii bocznej - może poza meczem z Burnley... Ale tym razem biła z niego prawdziwa pasja. Po tym przemówieniu naprawdę czułem się, jakbym szedł na wojnę. Nie przywykliśmy do przegrywania dwóch meczów z rzędu. Coś musiało się zmienić. Myślę, że on po prostu chciał spróbować nowego podejścia. Ale mi osobiście podobało się, co zrobił w przerwie, to mnie naprawdę nakręciło. Jak zwykle to sprawiło, że chciałem za niego walczyć, że chciałem walczyć za moich kolegów i za cały klub. Uwielbiam takie rzeczy!
Danny Rose za:mirror.co.uk

Juventus pewnie zmierza po kolejny tytuł

Neymar nie wie, co będzie za kilka miesięcy

Real Madryt jest jednym z największych klubów na świecie. Jakikolwiek zawodnik, którym zainteresowałby się Real, czułby pokusę, żeby tam zagrać. Dzisiaj jestem jednak szczęśliwy w Paryżu - jest mi tu bardzo dobrze. Niemniej jednak nikt nie zna przyszłości... W tej chwili jestem tu bardzo szczęśliwy. Jeśli mówimy wyłącznie o obecnym momencie, w głowie nie mam niczego poza Paryżem. Nie zwracam uwagi na nikogo innego - nie chcę odchodzić z PSG. Sprawy toczą się jednak bardzo szybko i nikt nie wie, co wydarzy się za 3 miesiące.
neymar za:globoesporte.com

TOP 3 w tabelach La Ligi, Premier League, Serie A i Bundesligi

Dla Ronaldo zawsze mogłoby być lepiej

Lorenzo Insigne marnuje rzut karny w końcówce meczu z Juve

Napoli mogło już remisować z Juventusem, jednak rzut karny po ręce Alexa Sandro marnuje Lorenzo Insigne. Włoch obija słupek i wciąż Juventus prowadzi 2-1!

Kontaktowe trafienie Callejona!

Lorenzo Insigne dorzuca piłkę w pole karne, tam Callejon dokłada nogę i Napoli łapie kontakt z Juventusem! 1-2!

Mario Balotelli i jego telefoniczna ''cieszynka''

Pjanić wylatuje z boiska na początku drugiej połowy

Siły wyrównane! Na początku 2. połowy Miralem Pjanić dotyka piłkę ręką i arbiter pokazuje mu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę!

Kiedy schodzisz z boiska po 25 minutach przez ''czerwo'' bramkarza...

Telefoniczna ''cieszynka'' Balotellego na Instagramie

Mario Balotelli po strzeleniu gola na 1-0 ramach ''cieszynki'' nagrał krótkie Instastory, które błyskawicznie podbiło Instagrama;)