reklama

Przemysław Frankowski ciepło o kolegach z Chicago Fire

Przemysław Frankowski ciepło o kolegach z Chicago Fire
Wiadomo, że Bastian Schweinsteiger to świetny piłkarz, z wielkim dorobkiem i karierą. Cieszę się, że mogę się uczyć od najlepszych. Bastian daje mi dużo wskazówek, sporo podpowiada, ale do tego pozostaje normalnym gościem, często uśmiechniętym. Bardzo lubię takich ludzi, więc to fajnie, że mam takiego kolegę w zespole. Dużo mi pomógł Nemanja Nikolić i strasznie się cieszę, że jest ze mną w Chicago. Niko zna polski rynek, więc tematów do rozmów nam nie brakuje. Polskim posługuje się całkiem nieźle. Nie aż tak dobrze, aby rozmawiać o wszystkim, ale jak na obcokrajowca naprawdę nieźle. Na pewno będziemy się trzymać razem w tym sezonie.
Przemysław Frankowski za:przegladsportowy.pl (wywiad Marcina Harasimowicza)
reklama

Balotelli skomentował swoją wyjątkową "cieszynkę"

Balotelli skomentował swoją wyjątkową
Dałem swój telefon klubowemu dziennikarzowi. Powiedziałem mu, żeby stał za bramką, bo jeśli strzelę gola, to pokażę to na Instagramie. Te obrazki obiegły cały świat? Zawsze, gdy coś robię, mówi o tym cały świat!
Mario Balotelli za:football-italia.net

Wojciech Kowalczyk: "Probierz jest idealnym kandydatem do posady selekcjonera reprezentacji Polski"

Wojciech Kowalczyk:
Tak sobie myślę – biorąc pod uwagę potrzeby Probierza do dobrej pracy – że jest on idealnym kandydatem do posady selekcjonera reprezentacji Polski. Czesiek Michniewicz mówił, że w reprezentacji U21 dostał swobodę, jakiej nie dostał w żadnym klubie. Skoro Probierz tej swobody potrzebuje, może być dla kadry idealnym profilem. Umie przeprowadzić selekcję, umie przeprowadzić czystkę, a wiadomo, że najpóźniej po Euro 2020 trzeba będzie wymienić u nas pokolenie. Poza tym skoro i Jaga, i Cracovia to były ekstraklasowe średniaki, Polska będzie idealnym odwzorowaniem tych drużyn, jako średniak europejski. Naprawdę widzę tę kandydaturę bardzo mocno.
Wojciech Kowalczyk za:weszlo.com

"The Special One" wciąż ma w sobie młodzieńczy zapał

Wciąż jestem młodym menedżerem. Naprawdę jestem młody. Nie chodzi tutaj tylko o wiek, ale przede wszystkim o serce i umysł. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że nie różnie się od momentu, kiedy wkraczałem do futbolu. Mam wielkie pragnienie powrotu do pracy, ponieważ nie wygrałem żadnego trofeum od osiemnastu miesięcy.
Jose Mourinho za:"beIN Sports"
reklama

Dokładnie rok temu odszedł Davide Astori

Dokładnie rok temu odszedł Davide Astori

Hoffenheim pokazał, że można

Hoffenheim pokazał, że można

Nieudana próba obrażenia napastnika Glasgow Rangers

Nieudana próba obrażenia napastnika Glasgow Rangers
reklama