Bohar daje prowadzenie Zagłębiu Lubin

Idealne podanie Pawłowskiego trafiło pod nogi Bohara, który wykorzystał szansę i dał Zagłębiu Lubin prowadzenie 2-1 w meczu z Lechią!

Mbappe dostał koszulkę Odella Beckhama Jr

Kylian Mbappe spotkał się z zawodnikiem futbolu amerykańskiego grającym w drużynie New York Giants i dostał od niego mały prezent.

Szybko poszło :P

Kubicki strzela gola na 1-1

Lechia Gdańsk odpowiada Zagłębiu Lubin jeszcze w pierwszej połowie za sprawą gola Kubickiego i mamy remis 1-1!

Starzyński pokonał Kuciaka strzałem z karnego

Zagłębie Lubin prowadzi z Lechią 1-0!

Borussia nie składa broni przed rewanżem

Czy mamy szansę wyeliminować Tottenham? Wiemy, że jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego, jednak jeśli Spurs strzelą gola, to stanie się to bardzo trudne. Wierzymy całą drużyną, że się uda.
Marco Reus za:@BVB

Nieznane oblicze N'Golo Kante

Kto dostaje najwięcej kar od trenera w Chelsea? Nie uwierzycie, ale N'Golo Kante! On ciągle się spóźnia! Cały czas! Nie są to jakieś wielkie spóźnienia, zazwyczaj do dwóch minut. Wchodzi do szatni, uśmiecha się i wszyscy mu od razu wybaczają.
Ruben Loftus-Cheek i Callum Hudson-Odoi za:skysports.com