reklama

Kryzys formy Tottenhamu

Kryzys formy Tottenhamu
reklama

Arweladze uderzył z wolnego, a Lis się nie popisał

W tej sytuacji młody bramkarz Wisły chyba mógł zachować się lepiej... 1:0 dla Korony!

Pochettino rozmawiał z asystentem przez telefon

Wiadomo, że wysłany na trybuny trener Tottenhamu chciał mieć wpływ na to, co dzieje się na boisku. Stąd ten telefon... Druga sprawa, że nic to nie dało i to Southampton okazało się dzisiaj lepsze.

Wielkie zwycięstwo Southampton

Wielkie zwycięstwo Southampton
reklama

XI Barcelony na mecz z Rayo

XI Barcelony na mecz z Rayo

Były tłumacz Legii o Hildeberto

Były tłumacz Legii o Hildeberto
Berto... to bardzo pozytywna jednostka! Ale chłopak po ciężkich przejściach rodzinnych, dorastał w trudnym środowisku, co miało ogromny wpływ na jego życie. Szczegółów oczywiście nie zdradzę, ale proszę mi wierzyć, że tak było. Wiem, ponieważ uczestniczyłem w jego sesjach z panią psycholog, gdy starał się przepracować z nią wszystkie przykre chwile z dzieciństwa. Jego styl bycia trochę nie przyjął się w Polsce. To też problem polskiej szatni, gdy pojawi się wesołek, który się wygłupia, chodzi w słuchawkach, tańczy - takie zachowania odbierane są negatywnie. Łatwo też przypiąć komuś łatkę, w tym przypadku: grubaska. Kiedyś pojechaliśmy do Galerii Mokotów kupić mu telefon. Jeden z kibiców poprosił Berto o wspólne zdjęcie. Zrobili je na tle KFC, fotografia trafiła do internetu i się zaczęło. Że to pączek, że stołuje się w fast foodach. Choć przyznaję, że Berto miał przygotowaną dietę przez klubowego kucharza, ale wiem, że nie zawsze jej przestrzegał. Trudno było mu też z tego względu, że nie mówił w żadnym języku poza portugalskim. Kontaktował się w zasadzie tylko ze mną. Choć to ciekawe, bo jego żona jest Angielką, a on w tym języku słowa nie zna. Ale skoro mają już dwójkę dzieci, to jakoś udaje im się porozumieć. Mówiąc poważenie, Berto jest trochę niezaradny życiowo, ale jakby poświęcić mu więcej czasu, to byłby z niego duży pożytek.
były tłumacz Legii Adam Mieszkowski za:Legia.Net

Fantastyczna interwencja Łunina z Atletico Madryt

Ukraiński bramkarz po raz kolejny udowodnił, że zna się na swoim fachu. Ładnie pofrunął! Atletico dalej prowadzi tylko 1:0.

Idealna zmiana Ribery'ego

Idealna zmiana Ribery'ego

Fenomenalny gol Ward-Prowse'a z rzutu wolnego

Przy takich strzałach nic do powiedzenia nie mają nawet bramkarze klasy Hugo Llorisa! Southampton prowadzi z Tottenhamem 2-1!

Skład Wisły Kraków na mecz z Koroną

Skład Wisły Kraków na mecz z Koroną

Skład Korony na mecz z Wisłą Kraków

Skład Korony na mecz z Wisłą Kraków

Southampton doprowadza do remisu

Piłka bezkarnie przeszła przez pole karne Tottenhamu, aż w końcu trafiła do Valery'ego, który z bliska pokonał Llorisa. Southampton - Tottenham 1-1!

Klopp nie spodziewał się takiej formy Bayernu

Klopp nie spodziewał się takiej formy Bayernu

Saul strzela karnego na raty

Sędzia podyktował "jedenastkę" dla Atletico. Do piłki podszedł Saul, ale bramkarz Leganes ładnie wyciągnął jego uderzenie. Przy dobitce nie miał już jednak szans. 1:0!

Christian Pulisic dobija Stuttgart

Ładna akcja BVB i kończy się wygraną 3:1.

Sprytny strzał Alcacera na 2:1

Gol dla BVB! Pulisić zostawił piłkę Alcacerowi i skończyło się bramką. 2:1!

Efektowny "szczupak" Kempfa na 1:1

Stały fragment gry i BVB straciło gola! Strzelcem Marc-Oliver Kempf! 1:1!
reklama