reklama

Szczęsny wciąż wierzy w awans Juventusu

Szczęsny wciąż wierzy w awans Juventusu
Dzięki nastawieniu i umiejętnościom, wierzymy, że zdołamy odwrócić losy dwumeczu z Atletico. Jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie, ale musimy zagrać lepiej w obronie i ataku niż ostatnim razem. Jeśli miałbym stawiać na to, kto może zadecydować o losach spotkania, to powiedziałbym, że Cristiano Ronaldo. Ma doświadczenie w takich meczach i strzelał w nich dużo goli. Ajax i Manchester United to przykłady tego, że nikogo nie można przedwcześnie skreślać w europejskich pucharach i sprawiają, że wierzymy w sukces jeszcze bardziej niż wcześniej.
Wojciech Szczęsny za:calciomercato.com
reklama

Basha idealnie do Błaszczykowskiego, a ten strzela na 2:2

Wisła znowu odrabia straty! 2:2! Co za mecz w Kielcach!

Efektowny gol głową Arweladze

Drugi gol Gruzina w meczu z Wisłą Kraków! 2:1 dla Korony!

Świetna akcja Burligi i gol Drzazgi

Jak Burliga ruszył to nikt nie był w stanie go zatrzymać! Drzazga musiał to strzelić! 1:1!
reklama

Solskjaer lubi pograć w Football Managera

Solskjaer lubi pograć w Football Managera
Football Manager? Ostatni raz grałem po Cardiff. Przez kilka miesięcy grałem na moim telefonie. Grałem United, miałem też Everton. Kilka razy zostałem zwolniony. Zawsze wybieram Anglię. Jeśli nie Premier League to jakaś końcówka tabeli League Two. Wtedy robię wszystko, żeby piąć się w górę.
Ole Gunnar Solskjaer za:thesun.co.uk

Kryzys formy Tottenhamu

Kryzys formy Tottenhamu

Arweladze uderzył z wolnego, a Lis się nie popisał

W tej sytuacji młody bramkarz Wisły chyba mógł zachować się lepiej... 1:0 dla Korony!

Pochettino rozmawiał z asystentem przez telefon

Wiadomo, że wysłany na trybuny trener Tottenhamu chciał mieć wpływ na to, co dzieje się na boisku. Stąd ten telefon... Druga sprawa, że nic to nie dało i to Southampton okazało się dzisiaj lepsze.

Wielkie zwycięstwo Southampton

Wielkie zwycięstwo Southampton

XI Barcelony na mecz z Rayo

XI Barcelony na mecz z Rayo

Były tłumacz Legii o Hildeberto

Były tłumacz Legii o Hildeberto
Berto... to bardzo pozytywna jednostka! Ale chłopak po ciężkich przejściach rodzinnych, dorastał w trudnym środowisku, co miało ogromny wpływ na jego życie. Szczegółów oczywiście nie zdradzę, ale proszę mi wierzyć, że tak było. Wiem, ponieważ uczestniczyłem w jego sesjach z panią psycholog, gdy starał się przepracować z nią wszystkie przykre chwile z dzieciństwa. Jego styl bycia trochę nie przyjął się w Polsce. To też problem polskiej szatni, gdy pojawi się wesołek, który się wygłupia, chodzi w słuchawkach, tańczy - takie zachowania odbierane są negatywnie. Łatwo też przypiąć komuś łatkę, w tym przypadku: grubaska. Kiedyś pojechaliśmy do Galerii Mokotów kupić mu telefon. Jeden z kibiców poprosił Berto o wspólne zdjęcie. Zrobili je na tle KFC, fotografia trafiła do internetu i się zaczęło. Że to pączek, że stołuje się w fast foodach. Choć przyznaję, że Berto miał przygotowaną dietę przez klubowego kucharza, ale wiem, że nie zawsze jej przestrzegał. Trudno było mu też z tego względu, że nie mówił w żadnym języku poza portugalskim. Kontaktował się w zasadzie tylko ze mną. Choć to ciekawe, bo jego żona jest Angielką, a on w tym języku słowa nie zna. Ale skoro mają już dwójkę dzieci, to jakoś udaje im się porozumieć. Mówiąc poważenie, Berto jest trochę niezaradny życiowo, ale jakby poświęcić mu więcej czasu, to byłby z niego duży pożytek.
były tłumacz Legii Adam Mieszkowski za:Legia.Net

Fantastyczna interwencja Łunina z Atletico Madryt

Ukraiński bramkarz po raz kolejny udowodnił, że zna się na swoim fachu. Ładnie pofrunął! Atletico dalej prowadzi tylko 1:0.

Idealna zmiana Ribery'ego

Idealna zmiana Ribery'ego

Fenomenalny gol Ward-Prowse'a z rzutu wolnego

Przy takich strzałach nic do powiedzenia nie mają nawet bramkarze klasy Hugo Llorisa! Southampton prowadzi z Tottenhamem 2-1!

Skład Wisły Kraków na mecz z Koroną

Skład Wisły Kraków na mecz z Koroną

Skład Korony na mecz z Wisłą Kraków

Skład Korony na mecz z Wisłą Kraków

Southampton doprowadza do remisu

Piłka bezkarnie przeszła przez pole karne Tottenhamu, aż w końcu trafiła do Valery'ego, który z bliska pokonał Llorisa. Southampton - Tottenham 1-1!
reklama