Zabójcza kontra Wolverhampton i gol Raula Jimeneza

"Wolves" na prowadzeniu! Goście wyprowadzili świetny kontratak, który nieco szczęśliwie wykończył Raul Jimenez. Chelsea 0 - 1 Wolverhampton!

''Lewy'' chce grać bez przerwy

W ubiegłym sezonie miałem kilka przerw w grze i z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że nie zrobiło mi to dobrze. Straciłem rytm meczowy. Nie było to dla mnie idealne rozwiązanie. Ja lubię grać w każdym meczu. W tym sezonie gram inaczej niż w przeszłości. Przerwy na odpoczynek? Mamy możliwość zrobienia sobie przerw z Muellerem czy Gnabry'm. Możemy też grać "dwójką" na szpicy. Przerwy nie są jednak dobrym rozwiązaniem.
Robert Lewandowski za:Welt am Sonntag

Bohar zapakował gola Pogoni Szczecin

Damjan Bohar otwiera wynik meczu z Pogonią Szczecin. 1-0 dla Zagłębia!

Policja zabrała porządkowego, który kopnął Jacka Grealisha

Atak kibica na Jacka Grealisha to nie jedyny absurd w derbach Birmingham. Kiedy pomocnik Aston Villi strzelił gola i poszedł cieszyć się z publicznością, jeden ze stewardów... pociągnął go za koszulkę i zapakował kopniaka. Porządkowym szybko zajęła się policja i usunęła go ze stadionu...

Grealish zemścił się za atak kibica

Skład Zagłębia na mecz z Pogonią Szczecin

Skład Pogoni na mecz z Zagłębiem Lubin

Skład Chelsea na mecz z Wolverhampton

Liverpool tylko 1 punkt za Manchesterem City

Sadio Mane dobija Burnley

Liverpool wyprowadził zabójczą kontrę w końcówce spotkania i Sadio Mane ustalił wynik spotkania na 4-2!

Burnley łapie kontakt w końcówce meczu

Szykuje się gorąca końcówka meczu! Gudmundssen trafia do bramki Alissona i zrobiło się tylko 3-2 dla Liverpoolu!

Jack Grealish zdobywa gola w derbach Birmingham

Karma wraca! W pierwszej części meczu Jack Grealish został zaatakowany przez kibica i zarobił od niego cios z sierpowego, a w drugiej uciszył trybuny w Birmingham, zdobywając gola na 1-0!

Firmino podwyższa prowadzenie Liverpoolu

Najpierw fatalnym zagraniem popisał się Heaton, później bramkarz Burnley naprawił swój błąd, zatrzymując Salaha, jednak przy dobitce Firmino był bez szans. 3-1!

Bellerin na okładce brytyjskiego "Vogue'a"

Bellerin na okładce brytyjskiego

Kontrowersyjna akcja Piątka z Chievo!

Wczoraj Krzysztof Piątek strzelił gola, ale wcześniej... Musicie to zobaczyć! Był faul czy nie?