Skład Miedzi Legnica na mecz z Lechem Poznań

Hazard ratuje Chelsea 1 punkt w 92. minucie

Kto jak nie on! Eden Hazard w samej końcówce meczu oddał zaskakujący strzał po ziemi i doprowadził tym samym do remisu! Chelsea remisuje z Wolverhampton 1-1!

Skład United na mecz z Arsenalem

Skład Arsenalu na mecz z Manchesterem United

Skład Lecha Poznań na mecz z Miedzią Legnica

Kibic, który zaatakował Jacka Grealisha, trafił do aresztu

Policja z hrabstwa West Midlands poinformowała w specjalnym komunikacie, że kibic, który zaatakował Jacka Grealisha podczas derbów Birmingham, został przewieziony do aresztu. Swoje oświadczenie wydała również Aston Villa, która nałożyła na kibica dożywotni zakaz wstępu na stadion oraz poinformowała o pełnym poparciu w dalszym karaniu napastnika przez wymiar sprawiedliwości.
za:Bleacher Report

Zabójcza kontra Wolverhampton i gol Raula Jimeneza

"Wolves" na prowadzeniu! Goście wyprowadzili świetny kontratak, który nieco szczęśliwie wykończył Raul Jimenez. Chelsea 0 - 1 Wolverhampton!

''Lewy'' chce grać bez przerwy

W ubiegłym sezonie miałem kilka przerw w grze i z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że nie zrobiło mi to dobrze. Straciłem rytm meczowy. Nie było to dla mnie idealne rozwiązanie. Ja lubię grać w każdym meczu. W tym sezonie gram inaczej niż w przeszłości. Przerwy na odpoczynek? Mamy możliwość zrobienia sobie przerw z Muellerem czy Gnabry'm. Możemy też grać "dwójką" na szpicy. Przerwy nie są jednak dobrym rozwiązaniem.
Robert Lewandowski za:Welt am Sonntag

Bohar zapakował gola Pogoni Szczecin

Damjan Bohar otwiera wynik meczu z Pogonią Szczecin. 1-0 dla Zagłębia!

Policja zabrała porządkowego, który kopnął Jacka Grealisha

Atak kibica na Jacka Grealisha to nie jedyny absurd w derbach Birmingham. Kiedy pomocnik Aston Villi strzelił gola i poszedł cieszyć się z publicznością, jeden ze stewardów... pociągnął go za koszulkę i zapakował kopniaka. Porządkowym szybko zajęła się policja i usunęła go ze stadionu...

Grealish zemścił się za atak kibica

Skład Zagłębia na mecz z Pogonią Szczecin

Skład Pogoni na mecz z Zagłębiem Lubin

Skład Chelsea na mecz z Wolverhampton

Liverpool tylko 1 punkt za Manchesterem City

Sadio Mane dobija Burnley

Liverpool wyprowadził zabójczą kontrę w końcówce spotkania i Sadio Mane ustalił wynik spotkania na 4-2!

Burnley łapie kontakt w końcówce meczu

Szykuje się gorąca końcówka meczu! Gudmundssen trafia do bramki Alissona i zrobiło się tylko 3-2 dla Liverpoolu!