Skład Manchesteru City na mecz z Schalke

Cristiano Ronaldo porównał grę we Włoszech i Hiszpanii

Moim zdaniem we Włoszech jest trudniej strzelić gola niż w Hiszpanii. La Liga jest bardziej otwarta, ekipy bardziej ryzykują. W Hiszpanii praktycznie wszyscy grają otwarcie. Tutaj jest inaczej, priorytet to dobra obrona, a dopiero potem atakowanie.Grałem tez w Anglii i moje zdanie jest takie, że najtrudniej zdobywać bramki we Włoszech. Bilans zmiany jest pozytywny. Czuję się dobrze. Jestem szczęśliwy, szczęśliwa jest też moja rodzina i dzieci. Wszystko jest pozytywne.
Cristiano Ronaldo za:DAZN

Kylian Mbappe zapakował gola Dijon

PSG pewnie prowadzi z Dijon 2-0 po bramkach Marquinhosa w 7. minucie i trafieniu Kyliana Mbappe z 40. minuty!

Niesamowicie napakowane nogi Andreasa Calcana

Andreas Calcan to rumuński piłkarz Viitorulu Constanta. Jak widać pomocnik nie odpuszcza na siłowni.

Kibice Schalke przejęli centrum Manchesteru

Asystent Gattuso widzi grę na dwóch napastników

Piątek i Cutrone? Mogą grać razem. Mocni zawodnicy zawsze mogą współistnieć, ale to wyłącznie kwestia liczbowa. Niestety Patrick gra mniej i zasługuje, aby pojawiać się na boisku częściej. Jeśli pojawi się okazja, dlaczego nie? Jesteśmy przychylni grze na dwóch napastników. Niewykluczone, że potrzeba odmiennych interpretacji, ale w trakcie meczu to się może wydarzyć. Poza tym chłopaki mają chęć i ducha poświęcenia, wszystkie rzeczy, których potrzeba.
asystent Gattuso Luigi Riccio za:acmilan.com.pl

Jak Kamil Glik wspomina Andreę Pirlo z Turynu?