Bayern - Liverpool. Lewy i spółka podkręcą tempo? Prezent od LV Bet (+18)

Po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu, powinniśmy dziś ujrzeć nieco bardziej ofensywne widowisko. Bayern strzelał u siebie przynajmniej jedną bramkę w 25 z 26 ostatnich meczów w Lidze Mistrzów. Dla pełnoletnich czytelników Fangola prezent - darmowy zakład 20 PLN od bukmachera LV Bet. (+18)


🔎 Zobacz TYP NA BAYERN - LIVERPOOL


Chcesz sprawdzić się bez ryzyka w zakładach bukmacherskich?

👉Odbierz Prezent 20 PLN od LV Bet


Kochasz piłkę nożną, lubisz dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami?

Dołącz do grupy Typeria na FB! (+18)

 

Graj odpowiedzialnie! Propozycje typów bukmacherskich przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedzi spotkań zamieszczane na stronach Typeria.pl oraz Fangol.pl to tylko propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.
reklama

Barcelona - Lyon. Kolejnej sensacji nie będzie? Prezent od LV Bet (+18)

Spotkanie drużyn, które w tej edycji Ligi Mistrzów jeszcze nie zaznały goryczy porażki.
Czytaj więcej...

Tak Cristiano załatwił Atletico Madryt

Tak Cristiano załatwił Atletico Madryt

Griezmann to jednak nie ta sama półka...

Griezmann to jednak nie ta sama półka...
reklama

Załamany Griezmann po meczu z Juventusem

Załamany Griezmann po meczu z Juventusem
Nie weszliśmy w mecz. Wybraliśmy zły dzień, aby wszystko spie***ć. Czuję się winny. Juventus był na wszystkich poziomach od nas lepszy, ale nie możemy przegrywać 0:3. To nie był nasz dzień. W przerwie nie wiedzieliśmy, jak poprawić sytuację. Nawet moja rodzina nie wie, co mi powiedzieć po tym meczu.
Antoine Griezmann za:as.com

Cristiano Ronaldo zachwycony po wyeliminowaniu Atletico

Cristiano Ronaldo zachwycony po wyeliminowaniu Atletico
To miała być dla nas wyjątkowa noc i taka była. Nie tylko ze względu na wynik, ale też niesamowite nastawienie zespołu. Właśnie takiej mentalności potrzeba, żeby wygrać Ligę Mistrzów. Jesteśmy na właściwej drodze. Właśnie dlatego Juventus mnie ściągnął, żebym pomagał w takich magicznych wieczorach. Atletico to bardzo trudny rywal, ale my też jesteśmy silni i udowodniliśmy, że zasługujemy na awans.
Cristiano Ronaldo za:Sky Sports Italia

Loris Karius pozwał Besiktas Stambuł!

Loris Karius pozwał Besiktas Stambuł!
Wypożyczenie Lorisa Kariusa do Besiktasu okazało się dla Niemca bardzo nieudaną przygodą. Bramkarz nie tylko nie może znaleźć dobrej nici porozumienia z kolegami z drużyny i popełnia sporo błędów, ale ma też problemy z samym pracodawcą. Jak podał niemiecki "Bild", Loris Karius pod koniec lutego 2019 roku złożył pozew do FIFA, ponieważ Besiktas nie wypłacał mu pensji od 4 miesięcy. Bramkarz miał żądać uregulowania należności w przeciągu 10 dni, jednak ten termin minął i klub dalej nie wypłacił mu zaległych pieniędzy. Teraz sprawą zajmuje się FIFA i oprócz uregulowania kwestii finansowych Federacja może nałożyć na klub ze Stambułu sporą karę, łącznie z odebraniem ligowych punktów. Loris Karius jest związany z tureckim klubem umową wypożyczenia do końca czerwca 2020 roku.
za:bild.de
reklama