Maitland-Niles podwyższa prowadzenie Arsenalu

Podopieczni Unaia Emery'ego nie zwalniają tempa i już w 15. minucie odrobili dwubramkową stratę z pierwszego meczu! Gola zdobywa 21-letni Maitland-Niles!

Slavia zapakowała gola Sevilli

Strzelcem gola obrońca Slavii - Michael Ngadeu-Ngadjui. Jest 1:0 i w tym momencie to gospodarze są w następnej rundzie Ligi Europy.

Aubameyang strzela Stade Rennes w 5. minucie!

Arsenal szybko zabrał się za odrabianie strat z pierwszego meczu. Pierre-Emerick Aubameyang świetnie odnalazł się w polu karnym i sprytnym strzałem wyprowadził Arsenal na prowadzenie!

Fatalny błąd obrońcy Interu i Jović strzela na luzie

Co za początek meczu w wykonaniu Eintrachtu! Luka Jović był bezwzględny! 1:0!

Isco skomentował powrót Zidane'a

Zidane? Wszyscy go znają. Był imponującym piłkarzem w Madrycie. Jako trener wygrał wszystko. Jego powrót do dobra wiadomość dla wszystkich. Wrócił w trudnym momencie, a to mówi dużo. Mam nadzieję, że poprowadzi nas do zwycięstw.
Isco za:mundodeportivo.com

Valencia ratuje się w 93. minucie meczu!

Co tu się wydarzyło! "Nietoperze" wydarły awans Krasnodarowi! 1:1 w 93. minucie meczu! To Valencia gra dalej! Strzelcem gola Goncalo Guedes!

Leitgeb strzela na 3:1 z Napoli

Salzburg pokazuje niesamowity charakter! 3:1!