reklama

Krychowiak tęskni za sukcesami kadry

Krychowiak tęskni za sukcesami kadry
Kibice się rozczarowali długim czekaniem na wygrywanie. Ich prawo. My spotykaliśmy się w gronie tych najbardziej doświadczonych, dyskutowaliśmy, co poszło w mundialu nie tak. Aż doszliśmy do wniosku, że już nie ma sensu rozpamiętywanie. Trzeba się skupić na tym, żeby w eliminacjach Euro odzyskać szacunek u ludzi. Może to było tak jak z Lokomotiwem w Lidze Mistrzów: jeszcze jesteśmy za mało doświadczeni w takich wielkich turniejach, żeby nam się udawało za każdym razem. I uważam, że na dziś też nie bylibyśmy gotowi zagrać w wielkim turnieju. Brakuje nam takie systematycznego, równego wysiłku przez 90 minut. Mamy lepsze momenty i gorsze, a tu chodzi o taki rytm jaki mieliśmy np. w Euro w meczu z Niemcami. Schodziliśmy wtedy z boiska i myśleliśmy sobie: „Tylko remis? Szkoda”. Był jakiś niesmak. W takim byliśmy transie. Ale ten trans się rodzi z pracy nad szczegółami. I uważam, że jest to do zrobienia. W ustawieniu z meczów z Austrią i Łotwą jesteśmy w stanie utrzymać się przy piłce. Tak przecież graliśmy w Euro. Trzeba poprawiać ustawienie, ruchliwość. I się uda. My też już tęsknimy za tą atmosferą Euro 2016, gdy byliśmy kochani. Wygrywaliśmy i mogliśmy wszystko. Mogłem chodzić w futrach, mieć salon mody. A jak zaczęliśmy przegrywać, to nic mi nie było wolno. Więc wygrywajmy, niech ta seria trwa jak najdłużej.
Grzegorz Krychowiak za:sport.pl
reklama

W Legii ''projekty na lata'' trwają nieco krócej

W Legii ''projekty na lata'' trwają nieco krócej

Tymczasem w biurach przy Łazienkowskiej...

Tymczasem w biurach przy Łazienkowskiej...

Rafał Gikiewicz w ''Turbokozaku''!

Tym razem ekipa ''Turbokozaka'' udała się do Berlina, aby przetestować występującego w Unionie Berlin Rafała Gikiewicza. Zobaczcie, jak mu poszło!
źródło:youtube.com
reklama

Mourinho otwarty na pracę w Bayernie Monachium

Mourinho otwarty na pracę w Bayernie Monachium
Bayern Monachium? Niemcy to kraj, w którym jeszcze nie pracowałem. Czemu by nie? Zobaczymy. Chciałbym spróbować wygrać trzecią Ligę Mistrzów z trzecim innym klubem oraz zdobyć piąte mistrzostwo z innym klubem w piątym państwie, do którego trafię.
Jose Mourinho za:record.pt

Ławka rezerwowych

Ławka rezerwowych
źródło:własne

Wiadomo, kto będzie trenerem Legii do końca sezonu

Wiadomo, kto będzie trenerem Legii do końca sezonu
Zgodnie z przewidywaniami, po zwolnieniu Ricardo Sa Pinto drużynę Legii Warszawa obejmie Aleksandar Vuković. Serb poprowadzi zespół już w najbliższym meczu z Jagiellonią Białystok. Asystentem Vukovicia będzie Marek Saganowski, który dotychczas był trenerem Legii U-19.
za:legia.net
reklama