reklama

"The Special One" o relacjach z Paulem Pogbą w Man Utd

Graliśmy w mieście znajdującym się 30 km od Manchesteru. Piłkarz poprosił mnie jednak, by z meczu mógł wrócić sam, a nie z całą drużyną. Powiedziałem mu wtedy: "Gdybyśmy grali w Londynie i chciałbyś tam zostać, to byłoby to co innego. Stąd jest blisko do Manchesteru, takie zachowanie nie ma sensu". Gość był smutny, ale kiedy wygraliśmy, to znowu mnie o to spytał. Byłem zadowolony ze zwycięstwa, więc się trochę ugiąłem. Poprosiłem go jednak, by wsiadł do autobusu i przesiadł się do swojego samochodu kilka minut drogi od stadionu. Nie podobała mu się jednak taka propozycja. Kiedy wyszedłem z konferencji prasowej, to Rolls-Royce z jego szoferem stał obok naszego autokaru. Auto było nowe, więc "jego ekscelencja" chciała odjechać ze stadionu właśnie w nim. I jak mieliśmy sobie wtedy poradzić? Powiedzieć, że nigdy nie będzie mógł wracać Rollsem? Czy zgodzić się, bo wygraliśmy? A może rozwiązać ten problem inaczej i wysłać się na "wakacje"?
Jose Mourinho za:"Daily Mail"
reklama

Ivan Kepcija odnalazł się w Madrycie

Ivan Kepcija odnalazł się w Madrycie

Kolejny trener został zwolniony w Lotto Ekstraklasie

Kolejny trener został zwolniony w Lotto Ekstraklasie

Antoine Griezmann podcinką na 2:0

Zabójcza kontra Atletico przynosi drugiego gola. Podanie Vitolo z zimną krwią wykorzystuje Griezmann i ekipa "Los Colchoneros" wygrywa z Gironą 2:0.
reklama

Ładna główka Bonucciego na 1:0

Juventus już prowadzi 1:0 z Cagliari! Stały fragment gry i... bach! Siedzi!

Diogo Jota wyrównuje na 1:1 z Man Utd

Kapitalne podanie Raula Jimeneza na gola zamienia Jota. Wolves doprowadzają do wyrównania w konfrontacji z Man Utd!

Diego Godin pakuje głową z bliska piłkę do siatki na 1:0!

Atletico w końcu zdobywa bramkę, a strzelcem urugwajski defensor! Podopieczni Simeone wychodzą z Gironą na 1:0 w 76. minucie spotkania!
reklama